GPF Bouwbeslag AG0012 knopvastzetter voor schild AG0012
Artikelnummer: R21011498
- Bevestiging
- GPF Bouwbeslag
- Type AG0012
- AG0012
- 8716075922209
Vanaf 1
€ 5,61 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Bevestiging
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type AG0012
-
AG0012
-
8716075922209
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: Staal verzinkt
-
GPF Bouwbeslag AG0012 knopvastzetter voor schild AG0012 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Bevestiging AG0012 en meer Deurbeslag toebehoren en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | AG0012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | AG0012 |
| EAN artikel | 8716075922209 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurbeslag toebehoren - Bevestigingsmiddelen |
| Productgroep | Bevestigingen |
| Productsoort | Bevestiging |
| Type | AG0012 |
| Alternatief type | AG0012 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal verzinkt |
| Eenheid | Stuk |
| Diepte | 28 mm |
| Breedte | 32,5 mm |
| Lengte | 41 mm |