GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A1L PC72 langschild gatdeel afgerond 218x40x8,5 mm PC72 linkswijzend Dark blend GPF1120A10242
Artikelnummer: R21011109
- Schild Dark blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 1120.A1L PC72
- GPF1120A10242
- 8716075889724
Vanaf 1
€ 35,89 per stuk
6,33 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Schild Dark blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 1120.A1L PC72
-
GPF1120A10242
-
8716075889724
-
Finish: Dark blend
-
Materiaal: RVS
-
Kleur: Donkerbruin
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Lifestyle: Warm en Dynamisch
-
GPF Bouwbeslag Anastasius GPF1120.A1L PC72 langschild gatdeel afgerond 218x40x8,5 mm PC72 linkswijzend Dark blend GPF1120A10242 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Schild Dark blend 1120.A1L PC72 en meer Langschilden en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF1120A10242 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF1120A10242 |
| EAN artikel | 8716075889724 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Langschilden - Langschild gelakt |
| Productgroep | Schilden |
| Productsoort | Schild Dark blend |
| Type | 1120.A1L PC72 |
| Alternatief type | 1120A1LPC72 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Dark blend |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 8,5 mm |
| Kleur | Donkerbruin |
| Slotsparing | PC 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Lengte | 218 mm |
| Geveerd | Ja |
| Eenheid | Stuk |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Lifestyle | Warm en Dynamisch |
| Links-rechtswijzend | Links |