GPF Bouwbeslag ZwartWit GPF8950.61 S1 vierkante deurknop 60x60x16 mm draaibaar met krukstift zwart GPF895061200
Artikelnummer: R21010487
- Deurknop zwart
- GPF Bouwbeslag
- Type 8950.61 S1
- GPF895061200
- 8716075886525
Vanaf 1
€ 55,97 per stuk
11,87 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurknop zwart
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 8950.61 S1
-
GPF895061200
-
8716075886525
-
Zwart kan altijd!
-
Onze producten met een zwarte structuur zijn gemaakt van RVS: een sterk en kwalitatief metaal
-
De levendige kleur op deze voordeurknop blijft optimaal behouden door de hoge kwaliteit poedercoating met UV-wering en voelbare structuur
-
Finish: Zwart
-
Kleur: Zwart
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Zakelijk en Sportief
-
GPF Bouwbeslag ZwartWit GPF8950.61 S1 vierkante deurknop 60x60x16 mm draaibaar met krukstift zwart GPF895061200 kopen?
-
GPF Bouwbeslag Deurknop zwart 8950.61 S1 en meer Deurknoppen en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF895061200 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF895061200 |
| EAN artikel | 8716075886525 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurknoppen - Deurknop gelakt |
| Productgroep | Deurknoppen |
| Productsoort | Deurknop zwart |
| Type | 8950.61 S1 |
| Alternatief type | 895061S1 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | RVS |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 16 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Geschikt als meerpuntskruk | Niet van toepassing |
| RAL kleur | RAL 9005 |
| Lifestyle | Zakelijk en Sportief |
Aanbevolen producten
-
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.00 rond click rozet 50x8 mm RVS geborsteld GPF110000100
R21003682
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.00
- GPF110000100
- 8716075828174
Vanaf 1 € 19,78 per paar 3,49 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.05 rond click rozet 50x6 mm RVS geborsteld GPF110005100
R21003658
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.05
- GPF110005100
- 8716075828167
Vanaf 1 € 25,40 per paar 4,48 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.06 rond platte rozet 50x2 mm RVS geborsteld GPF110006100
R21003661
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.06
- GPF110006100
- 8716075833789
Vanaf 1 € 29,70 per paar 5,24 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.08 vierkant plat rozet 50x50x2 mm RVS geborsteld GPF110008100
R21003664
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.08
- GPF110008100
- 8716075835509
Vanaf 1 € 29,70 per paar 5,24 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.02 vierkant click rozet 50x50x8 mm RVS geborsteld GPF110002100
R21003642
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.02
- GPF110002100
- 8716075835462
Vanaf 1 € 30,27 per paar 5,34 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.03 ovaal platte rozet 80x38x2 mm RVS geborsteld GPF110003100
R21003653
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.03
- GPF110003100
- 8716075835479
Vanaf 1 € 31,77 per paar 5,61 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.04 ovaal click rozet 70x32x10 mm RVS geborsteld GPF110004100
R21003656
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.04
- GPF110004100
- 8716075835486
Vanaf 1 € 38,30 per paar 6,76 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.09 klassiek vierkante rozet 38x38x5 mm RVS geborsteld GPF110009100
R21003667
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.09
- GPF110009100
- 8716075835516
Vanaf 1 € 28,36 per paar 5,00 € off -15% Incl. 21,00% BTW