Maasland 16SSU elektro magneet opbouw 12-24 V DC spoelsignalering 294 kg
Artikelnummer: R11301831
- Elektromagneet
- Maasland Security
- Type 16SSU
- 16SSU
- 8719743769489
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Elektromagneet
-
Merk Maasland Security
-
Type 16SSU
-
16SSU
-
8719743769489
-
Smalle vergrendeling bestaande uit een magneet en een ankerplaat die op het kozijn en deur worden gemonteerd
-
Als de ankerplaat tegen de magneet aan wordt gedrukt en de spanning staat op de magneet dan vergrendelt deze
-
Door de spanning te onderbreken wordt de magneet ontgrendeld
-
Keuze uit een model met LED indicatie of met LED indicatie, deurstandsignalering, spoelsignalering en timer
-
Geschikt voor 12 V= en 24 V= en horizontaal of verticaal te monteren
-
Houdkracht: 2942
-
Hoogte: 48
-
Breedte: 250
-
Diepte: 27
-
Aansluitspanning: 12-24
-
Stroomsoort: DC
-
Stroomprincipe: Spanningsloos ontgrendelt
-
Maasland 16SSU elektro magneet opbouw 12-24 V DC spoelsignalering 294 kg kopen?
-
Maasland Deurmagneet elektrisch en meer Deurmagneten en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
-
Magnet Haltekraft 294 kg
-
Maglock holding force 294 kg
-
Ventouse électromagnétique montage en applique force de retenue de 294 kg 12/24 V=
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 16SSU |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 16SSU |
| EAN artikel | 8719743769489 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurmagneten - Deurmagneet elektrisch |
| Productgroep | Toegangscontrole |
| Productsoort | Elektromagneet |
| Type | 16SSU |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Houdkracht | 2942 N |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Aansluitspanning | 12-24 V |
| Stroomsoort | DC |
| Stroomprincipe | Spanningsloos ontgrendelt |
| LED status | Ja |
| Timer | Nee |
| Signalering | Geen |