Maasland R70E elektrische deuropener opbouw ruststroom 12 V DC voor paniekbalk
Artikelnummer: R11300990
- Elektrische deuropener opbouw
- Maasland Security
- Type R70E
- R70E
- 8718734025627
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Elektrische deuropener opbouw
-
Merk Maasland Security
-
Type R70E
-
R70E
-
8718734025627
-
Deze opbouw elektrische deuropeners kunnen elektrisch de dagschoot van een mechanische paniekbalk vrijgeven
-
Bij arbeidsstroom gebeurt dit door het geven van een elektrische impuls en bij ruststroom door het verbreken van de spanning
-
Houdkracht: 2950
-
Breedte: 25
-
Diepte: 40
-
Impulsontgrendeling: Nee
-
DIN: Links/Rechts
-
Lengte: 141
-
Vergrendeling: Arbeidsstroom Spanningsloos vergrendelt
-
Maasland R70E elektrische deuropener opbouw ruststroom 12 V DC voor paniekbalk kopen?
-
Maasland Deuropener dagschoot opbouw en meer Deuropeners elektrisch en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
-
Türöffner für Panikbalken Ruhestrom 12 V DC
-
Electric strike for panic bars fail-safe 12 V DC
-
Ouvre-porte électrique montage en applique 12 V DC
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | R70E |
| Alternatief artikelnummer leverancier | R70E |
| EAN artikel | 8718734025627 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Deuropeners elektrisch - Deuropener dagschoot opbouw |
| Productgroep | Elektrische vergrendelingen |
| Productsoort | Elektrische deuropener opbouw |
| Type | R70E |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Houdkracht | 2950 N |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Aansluitspanning | 12 V |
| Stroomsoort | DC |
| Stroomprincipe | Ruststroom |
| Impulsontgrendeling | Nee |
| DIN | Links-rechts |
| Lengte | 141 mm |
| Vergrendeling | Arbeidsstroom spanningsloos vergrendelt |