Maasland R19U elektrische deuropener ruststroom lange dichte sluitplaat blind 12-24 V
Artikelnummer: R11300852
- Elektrische deuropener lange sluitplaat blind
- Maasland Security
- Type R19U
- R19U
- 8718734028741
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Elektrische deuropener lange sluitplaat blind
-
Merk Maasland Security
-
Type R19U
-
R19U
-
8718734028741
-
Inbouw elektrische deuropener voorzien van axiale 4 mm verstelbare schootvanger welke buiten de behuizing draait
-
De deuropener wordt in het kozijn tegenover de dagschoot van een mechanisch slot ingebouwd om deze te vergrendelen of te ontgrendelen
-
De lange sluitplaat heeft geen uitsparing voor de nachtschoot, daardoor kunnen eventeel reeds aanwezige gaten worden afgedekt
-
Houdkracht: 3250
-
Aansluitspanning: 12-24
-
Stroomsoort: DC
-
Lengte voorplaat: 250
-
Breedte voorplaat: 25
-
Inbouwdiepte: 28
-
Impulsontgrendeling: Nee
-
Vrijzetpal: Nee
-
Terugmeldcontact: Nee
-
Opening: Axiaal
-
Nachtschootsparing: Nee
-
Vergrendeling: Ruststroom Spanningsloos ontgrendelt
-
Maasland R19U elektrische deuropener ruststroom lange dichte sluitplaat blind 12-24 V kopen?
-
Maasland Deuropener nachtschoot inbouw en meer Deuropeners elektrisch en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDEURBESLAG!
-
Türöffner Ruhestrom langes Schließblech geschlossen 12-28 V
-
Electric strike fail-safe long closed faceplate 12-28 V
-
Ouvre-porte électrique tétière longue aveugle 12/28 V DC
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | R19U |
| Alternatief artikelnummer leverancier | R19U |
| EAN artikel | 8718734028741 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Deuropeners elektrisch - Deuropener nachtschoot inbouw |
| Productgroep | Elektrische vergrendelingen |
| Productsoort | Elektrische deuropener lange sluitplaat blind |
| Type | R19U |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Houdkracht | 3250 N |
| Aansluitspanning | 12-24 V |
| Stroomsoort | DC |
| Lengte voorplaat | 250 mm |
| Breedte voorplaat | 25 mm |
| Inbouwdiepte | 28 mm |
| Impulsontgrendeling | Nee |
| Vrijzetpal | Nee |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Opening | Axiaal |
| Nachtschootsparing | Nee |
| Vergrendeling | Ruststroom spanningsloos ontgrendelt |