Olda 35 HZS T1 Semi automatische kantschuif type 35 HZS type 1 staal verzinkt voor stalen-aluminium-houten deuren 0812.035.1000
Artikelnummer: A30205019
- Semi-auto kantschuif 35 HZS staal verzinkt
- Olda
- Type 35 HZS T1
- 0812.035.1000
- 7340171404409
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Semi-auto kantschuif 35 HZS staal verzinkt
-
Merk Olda
-
Type 35 HZS T1
-
0812.035.1000
-
7340171404409
-
Ben je op zoek naar een manier om te garanderen dat de passieve deur van dubbele deuren zich vergrendeld wanneer de loopdeur sluit?
-
En moet deze deur ook regelmatig gesloten blijven wanneer de loopdeur geopend wordt?
-
Dan is de semi-automatische kantschuif 35 HZS van het merk OLDA een goede oplossing
-
Deze semi-automatische kantschuif combineert de functionaliteiten van een manuele kantschuif met die van een automatische kantschuif
-
In gesloten toestand is de passieve deur altijd vergrendeld
-
Het ontgrendelen van de deze deur is een bewuste handeling
-
Bij het sluiten van de loopdeur sluit de kantschuif in de passieve deur zich automatisch
-
Deze kantschuif met ronde voorplaat is geschikt voor houten, stalen en aluminium deuren en heeft een 14 mm lange schootuitslag
-
In tegenstelling tot de schoot van automatische kantschuiven is de schoot van een semi-automatische kantschuif standaard geactiveerd
-
Om schade aan de vloer of drempel te voorkomen, wordt aanbevolen deze kantschuif alleen aan de bovenkant van de deur te monteren en te combineren met de34 HZA automatische kantschuif onderaan de deur
-
Voor de aanschaf is het belangrijk om te bepalen of je een type 1 of type 2 kantschuif nodig hebt
-
Dit is afhankelijk van de draairichting van de passieve deur
-
Per passieve deur heb je van beide types een kantschuif nodig
-
Voor een DIN rechtsdraaiende passieve deur gebruik je een type 1 kantschuif bovenaan en een type 2 onderaan de deur
-
Voor DIN links een type 1 kantschuif onderaan en type 2 bovenaan
-
Deze semi-automatische kantschuif is gemaakt van elektrolytisch verzinkt staal
-
Hij wordt geleverd als complete set in een milieuvriendelijke verpakking en bevat al het montagemateriaal, de sluitplaat LP30
-
Op de verpakking vind je een QR-code naar de montagehandleiding, het productblad en CAD-tekeningen
-
De montagehandleiding, 2D en 3D (CAD) tekeningen en het productblad zijn bovendien eenvoudig terug te vinden onderaan de artikelpagina onder het kopje
-
Productblad
-
En
-
Tekeningen en meer
-
Op de webpagina van OLDA scroll je naar beneden om alle beschikbare documentatie te vinden
-
Voor een goede werking van automatische kantschuiven is het belangrijk de sluitvolgorde van de deuren te regelen, zodat de passieve deur als eerste dichtgaat
-
Om dit automatisch te regelen wordt een sluitvolgorderegelaar geadviseerd
-
Voorplaat: ronde voorplaat
-
Toepassing: houten, stalen en aluminium deuren
-
DIN links: type 2 boven
-
DIN rechts: type 1 boven
-
Bevestiging: 4 stuks 3.5*40 mm schroeven (meegeleverd)
-
Lengte: 190
-
Breedte: 18
-
Diepte: 23
-
Schoot: 15*17
-
Dikte voorplaat: 3
-
Doornmaat incl
-
Voorplaat: 3-19
-
Materiaal: staal
-
Finish: elektrolytisch verzinkt
-
Meegeleverde accessoires: sluitplaat LP 30
-
Olda 35 HZS T1 Semi automatische kantschuif type 35 HZS type 1 staal verzinkt voor stalen-aluminium-houten deuren 0812.035.1000 kopen?
-
Olda Kantschuif semi-automatisch en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Olda voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0812.035.1000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8120351000 |
| EAN artikel | 7340171404409 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N11291841 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Olda |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Kantschuif semi-automatisch |
| Productgroep | Semi-auto kantschuiven 35 HZS |
| Productsoort | Semi-auto kantschuif 35 HZS staal verzinkt |
| Type | 35 HZS T1 |
| Alternatief type | 35HZST1 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Model | Type 1 |
| Schootuitslag | 14 mm |
| Voorplaat | Ronde voorplaat |
| Toepassing | Houten, stalen en aluminium deuren |
| DIN links | Type 2 boven |
| DIN rechts | Type 1 boven |
| Bevestiging | 4 stuks 3.5x40 mm schroeven (meegeleverd) |
| Lengte | 190 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 23 mm |
| Schoot | 15x17 mm |
| Dikte voorplaat | 3 mm |
| Doornmaat inclusief voorplaat | 3-19 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Elektrolytisch verzinkt |
| Meegeleverde accessoires | Sluitplaat LP 30 |