Dulimex DX DRS 213B deurspion Big Eye 200 graden diameter 22 mm deurdikte 35-60 mm met afsluitklepje krasvaste glazen lens zwart 0120.100.0213
Artikelnummer: A30204951
- Deurspion Big Eye zwart gelakt
- Dulimex DX
- Type DRS 213B
- 0120.100.0213
- 8714140233168
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurspion Big Eye zwart gelakt
-
Merk Dulimex DX
-
Type DRS 213B
-
0120.100.0213
-
8714140233168
-
Weten wie er voor de deur staat voordat je de deur open doet?
-
Dat kan met deze
-
zwart gelakte
-
Big Eye deurspion!
-
Een deurspion is een effectief middel tegen
-
Woningoverval
-
en volgens het bouwbesluit verplicht wanneer er geen glasstrook of raam bij de voordeur zit
-
Deze deurspion is zeer geschikt voor toepassing in een verzorgingstehuis of aanleunwoning
-
Het
-
Vergrote kijkgat
-
maakt het namelijk mogelijk om op grotere afstand doorheen te kijken
-
Bij traditionele spionnen moet je je oog tegen de spion aan te houden om te zien wie er voor de deur staat, terwijl bij dit 'Big Eye' kijkgaatje een
-
Afstand van ongeveer 10 cm
-
Al genoeg is om te beoordelen of een bezoeker bekend of onbekend is
-
Deze zwart gelakte deurspion heeft een
-
Krasvaste lens
-
, een
-
zwarte kleur
-
en een zeer ruim
-
Gezichtsveld van 200 graden
-
, waardoor het voor een potentiële indringer onmogelijk is uit het zicht te blijven
-
Dankzij het meegeleverde
-
Afsluitklepje
-
Voorkom je ongewenste inkijk van buitenaf wanneer de deurspion niet gebruikt wordt
-
Deze Big Eye deurspion is verkrijgbaar voor deuren
-
Van 35 mm tot deuren van 60 mm dik
-
Bij het monteren houd je rekening met de lengte van de bewoners
-
Om woningoverval daadwerkelijk te voorkomen is het belangrijk dat iedere bewoner door de deurspion kan kijken
-
Er is daarom geen standaard hoogte aan te geven, maar een
-
plaatsingshoogte van 1.60 m tot 1.80 m
-
Is gangbaar
-
Tips om de strijd aan te gaan tegen woningoverval en inbraak
-
Zorg dat je altijd weet wie er voor de deur staat voordat je open doet
-
Geen raampje naast de deur?
-
Gebruik dan een deurspion
-
Staat er een onbekende voor de deur?
-
Open de deur nooit helemaal, maar zet hem eerst met behulp van een kierstandhouder op een kiertje om de bezoeker veilig te woord te staan
-
Maak gebruik van inbraakwerend hang enamp, sluitwerk
-
Combineer dit product met:
-
Een deurketting of kierstandhouder
-
De Exceptor kierstandhouder
-
Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
-
Twee insteekgrendels of insteekbijzetslotenSKG kogellagerscharnieren, kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
-
Materiaal: massief messing
-
Finish: zwart
-
Materiaal lens: kunststof
-
Bijzonderheden: groter kijkgaatje
-
Dulimex DX DRS 213B deurspion Big Eye 200 graden diameter 22 mm deurdikte 35-60 mm met afsluitklepje krasvaste glazen lens zwart 0120.100.0213 kopen?
-
Dulimex DX Deurspion messing gecoat en meer Deurspionnen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0120.100.0213 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1201000213 |
| EAN artikel | 8714140233168 |
| EAN verpakking | 8714140233144 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 90029000 |
| Artikel ID | N11231403 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurspionnen - Deurspion messing gecoat |
| Productgroep | Deurspionnen Big Eye zwart gelakt |
| Productsoort | Deurspion Big Eye zwart gelakt |
| Type | DRS 213B |
| Alternatief type | DRS213B |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Zichtveld | 200 graden |
| Doorsnede diameter | 22 mm |
| Minimale deurdikte | 35 mm |
| Maximale deurdikte | 60 mm |
| Accessoires | Inclusief afsluitklepje |
| Materiaal | Massief messing |
| Finish | Zwart |
| Materiaal lens | Kunststof |
| Bijzonderheden | Groter kijkgaatje |