IBFM SGC 56 BE schuifgrendel met cijferslot aluminium zwart gelakt 0411.202.1000
Artikelnummer: A30204935
- Schuifgrendel met cijferslot
- IBFM
- Type SGC 56 BE
- 0411.202.1000
- 8714140232475
Vanaf 1
€ 16,49 per stuk
3,50 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schuifgrendel met cijferslot
-
Merk IBFM
-
Type SGC 56 BE
-
0411.202.1000
-
8714140232475
-
Materiaal: aluminium
-
Finish: zwart gelakt
-
IBFM SGC 56 BE schuifgrendel met cijferslot aluminium zwart gelakt 0411.202.1000 kopen?
-
IBFM Schuifgrendel met cijferslot en meer Grendels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.202.1000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4112021000 |
| EAN artikel | 8714140232475 |
| EAN verpakking | 8714140232451 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11214028 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Grendels - Schuifgrendel met cijferslot |
| Productgroep | Schuifgrendels met cijferslot |
| Productsoort | Schuifgrendel met cijferslot |
| Type | SGC 56 BE |
| Alternatief type | SGC56BE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte | 113 mm |
| Breedte | 49 mm |
| Schootuitslag | 17 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Finish | Zwart gelakt |