IBFM HSG 100H hangslotgrendel diameter 12 mm horizontaal 100 mm staal verzinkt 0411.302.0100
Artikelnummer: A30204929
- Hangslotgrendel horizontaal verzinkt
- IBFM
- Type HSG 100H
- 0411.302.0100
- 8714140232741
Vanaf 1
€ 16,66 per stuk
3,53 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslotgrendel horizontaal verzinkt
-
Merk IBFM
-
Type HSG 100H
-
0411.302.0100
-
8714140232741
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
IBFM HSG 100H hangslotgrendel diameter 12 mm horizontaal 100 mm staal verzinkt 0411.302.0100 kopen?
-
IBFM Hangslotgrendel verzinkt en meer Grendels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.302.0100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4113020100 |
| EAN artikel | 8714140232741 |
| EAN verpakking | 8714140232727 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11214024 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Grendels - Hangslotgrendel verzinkt |
| Productgroep | Hangslotgrendels horizontaal verzinkt |
| Productsoort | Hangslotgrendel horizontaal verzinkt |
| Type | HSG 100H |
| Alternatief type | HSG100H |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| A | 100 mm |
| B | 68 mm |
| I | 15 mm |
| K | 32 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |