IBFM HSG 250V hangslotgrendel verticaal diameter 12 mm 250 mm staal verzinkt 0411.301.0250
Artikelnummer: A30204927
- Hangslotgrendel verticaal verzinkt
- IBFM
- Type HSG 250V
- 0411.301.0250
- 8714140232680
Vanaf 1
€ 24,59 per stuk
6,15 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 10
€ 23,82 per stuk
6,92 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslotgrendel verticaal verzinkt
-
Merk IBFM
-
Type HSG 250V
-
0411.301.0250
-
8714140232680
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
IBFM HSG 250V hangslotgrendel verticaal diameter 12 mm 250 mm staal verzinkt 0411.301.0250 kopen?
-
IBFM Hangslotgrendel verzinkt en meer Grendels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.301.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4113010250 |
| EAN artikel | 8714140232680 |
| EAN verpakking | 8714140232666 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11214020 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Grendels - Hangslotgrendel verzinkt |
| Productgroep | Hangslotgrendels verticaal verzinkt |
| Productsoort | Hangslotgrendel verticaal verzinkt |
| Type | HSG 250V |
| Alternatief type | HSG250V |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| B | 250 mm |
| C | 180 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |