TKZ 3D BE Esprit Z 3D onzichtbaar scharnier 29x111 mm minimale deurdikte 40 mm CE zamac zwart 4001.900.0103
Artikelnummer: A30204890
- Onzichtbaar scharnier TKZ 3D verstelbaar
- TKZ
- Type TKZ 3D BE
- 4001.900.0103
- 8714140233045
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onzichtbaar scharnier TKZ 3D verstelbaar
-
Merk TKZ
-
Type TKZ 3D BE
-
4001.900.0103
-
8714140233045
-
Ben je op zoek naar een stijlvolle manier om een binnendeur naadloos op het kozijn aan te laten sluiten?
-
Dan zijn deze 3D verstelbare verdekte scharnieren de juiste oplossing
-
Ze zijn toepasbaar in de meest gangbare situaties en onzichtbaar zolang de deur gesloten is, wat zorgt voor een esthetisch geheel
-
Maar ook wanneer de deur open staat zijn deze scharnieren geen straf om naar te kijken
-
Het grote voordeel van dit type Esprit Z van het merk TKZ is het feit dat hij driedimensionaal is
-
In hoogte, diepte en zijdelings is de deur na montage perfect af te stellen
-
Maar ook wanneer je te maken hebt met werkend hout is deze geavanceerde verstelbaarheid ideaal
-
Zelfs na jaren hang je de deur eenvoudig recht zonder te schaven of beitelen en daarvoor hoeft de deur zelfs niet gedemonteerd te worden!
-
Het scharnier is omkeerbaar, wat inhoudt dat hij zowel links als rechts te monteren is en na montage is de deur tot 186 graden te openen
-
Daarnaast zijn deze scharnieren 30 minuten brandwerend, wanneer ze in combinatie met een brandwerende deur worden toegepast
-
De TKZ 3D verstelbare verdekte scharnieren zijn uit voorraad leverbaar in het zwart en satijn vernikkeld en worden geleverd als setje van twee voor de toepassing in hout
-
Op aanvraag zijn deze scharnieren in het wit of brons verkrijgbaar of voor de toepassing op metaal en aluminium
-
Grotere aantallen zijn bovendien leverbaar in elke RAL kleur
-
Ben je op zoek naar een verdekt scharnier voor lichtere toepassingen op meubels of zwaardere deuren?
-
Bekijk dan ook eens het ruime assortiment SOSS onzichtbare scharnieren
-
Type: Esprit Z
-
Materiaal body: zamac
-
Materiaal lamellen: zamac
-
Uitvoering: 3-dimensionaal verstelbaar
-
CE gemarkeerd: ja
-
Brandwerend: ja, 30 minuten
-
Aantal cycli: getest tot 200.000 cycli
-
Toepassing: gelijkliggende houten binnen- en buitendeuren en houten, metalen en aluminium kozijnen
-
Draairichting: links- en rechtsdraaiende deuren
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
TKZ 3D BE Esprit Z 3D onzichtbaar scharnier 29x111 mm minimale deurdikte 40 mm CE zamac zwart 4001.900.0103 kopen?
-
TKZ Scharnier onzichtbaar en meer Scharnieren onzichtbaar en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van TKZ voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4001.900.0103 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40019000103 |
| EAN artikel | 8714140233045 |
| EAN verpakking | 8590867023813 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11235230 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | TKZ |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren onzichtbaar - Scharnier onzichtbaar |
| Productgroep | Onzichtbare scharnieren TKZ 3D verstelbaar |
| Productsoort | Onzichtbaar scharnier TKZ 3D verstelbaar |
| Type | TKZ 3D BE |
| Alternatief type | TKZ3DBE |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Finish | Zwart |
| Lengte | 111 mm |
| Breedte | 29 mm |
| Minimale deurdikte | 40 mm |
| Maximale deurdikte | 50 mm |
| Freesdiepte deur | 32 mm |
| Freesdiepte kozijn | 28 mm |
| Model | Esprit Z |
| Materiaal body | Zamac |
| Materiaal lamellen | Zamac |
| Uitvoering | 3-dimensionaal verstelbaar |
| CE gemarkeerd | Ja |
| Brandwerend | Ja, 30 minuten |
| Aantal cycli | Getest tot 200.000 cycli |
| Toepassing | Gelijkliggende houten binnen- en buitendeuren en houten, metalen en aluminium kozijnen |
| Draairichting | Links- en rechtsdraaiende deuren |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |