Justor HPL SS VCR 1 aanlaspaumelle vlakke top vaste stift met veer en kogellager ring 180x18 mm deuren tot 60 kg RVS 6010.026.1800
Artikelnummer: A30204723
- Aanlaspaumelle met veer en kogellager RVS
- Justor
- Type HPL SS VCR 1
- 6010.026.1800
- 8422536016317
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle met veer en kogellager RVS
-
Merk Justor
-
Type HPL SS VCR 1
-
6010.026.1800
-
8422536016317
-
Voor zware stalen deuren, die automatisch moeten kunnen sluiten kiest u deze aanlaspaumelle met veer en kogellagerring
-
Hij is geschikt om te gebruiken bij hoge temperaturen en gaat gegarandeerd minimaal 500.000 cycli mee
-
De kogellagerring zorgt zelfs bij zware stalen deuren voor een soepele draaiwerking
-
En met de keuze uit types voor deuren tot 60, 120 en 250 kg is deze laspaumelle ideaal voor intensief gebruikte stalen deuren op luchthavens, in parkeergarages, op booreilanden of deuren in de grond-, water en wegenbouw
-
Het grote voordeel van een aanlaspaumelle is dat deur, raam of luik volledig 180 graden te openen is, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creëren
-
De paumelle bevestigt u eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel van de paumelle los van elkaar aangelast worden
-
Het lassen wordt u bovendien gemakkelijker gemaakt door de extra brede laskant
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur in zijn geheel af te hangen
-
Na het afhangen stelt u de sluitsnelheid eenvoudig in door het veermechaniek in de kop met een inbussleutel aan te draaien
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Materiaal pen: RVS AISI 304
-
Materiaal kogellager: RVS
-
Knoopuitvoering: platte kop met inbus
-
Uitvoering: met veer en kogellager
-
Extra functionaliteit: sluit de deur automatisch
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
Justor HPL SS VCR 1 aanlaspaumelle vlakke top vaste stift met veer en kogellager ring 180x18 mm deuren tot 60 kg RVS 6010.026.1800 kopen?
-
Justor Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.026.1800 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100261800 |
| EAN artikel | 8422536016317 |
| EAN verpakking | 8422536016317 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11167384 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles met veer en kogellager RVS |
| Productsoort | Aanlaspaumelle met veer en kogellager RVS |
| Type | HPL SS VCR 1 |
| Alternatief type | HPLSSVCR1 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| A | 180 mm |
| B | 91 mm |
| C | 21 mm |
| D | 18 mm |
| d | 12 mm |
| L | 64 mm |
| R | 8 mm |
| Draagkracht per 2 | 60 kg |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Materiaal pen | RVS AISI 304 |
| Materiaal kogellager | RVS |
| Knoopuitvoering | Platte kop met inbus |
| Uitvoering | Met veer en kogellager |
| Extra functionaliteit | Sluit de deur automatisch |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |