IBFM HPL WR LP 100 aanlaspaumelle losse pen gegalvaniseerd met blad 100x10 mm blank staal 6010.015.1000
Artikelnummer: A30204717
- Aanlaspaumelle met blad stalen losse pen
- IBFM
- Type HPL WR LP 100
- 6010.015.1000
- 8714140220144
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle met blad stalen losse pen
-
Merk IBFM
-
Type HPL WR LP 100
-
6010.015.1000
-
8714140220144
-
Meer montagegemak bij het aanlassen van een stalen deur, raam of luik?
-
Dat heeft u met deze aanlaspaumelle met losse pen en blad zeker
-
De toepassingen zijn zeer divers: van de deurtjes van een buitenkacheltje tot machinedeuren in de on- en offshore industrie
-
De brede bladen van deze aanlaspaumelle geven u meer ruimte en speling bij het bevestigen
-
De losse pen is van gegalvaniseerd staal en doordat deze los is, kunt u de paumelle zowel links als rechts gebruiken
-
En omdat beide delen los van elkaar aangelast kunnen worden, alvorens de deur in zijn geheel af te hangen, ervaart u optimaal montagegemak
-
Daarnaast is met een aanlaspaumelle deur, raam of luik volledig 180 graden te openen, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creeren
-
Handig voor rolstoelgebruikers of bij laden en lossen
-
Wilt u lasspetters op uw stalen deur of kozijn voorkomen?
-
Maak dan bij het aanlassen gebruik van de IBFM anti-spatspray
-
Daarmee bent u minder tijd kwijt voor een nette afwerking
-
Materiaal: blank staal
-
Materiaal pen: staal
-
Materiaal ring: staal
-
Knoopuitvoering: aan beide zijdes open
-
Draairichting: zowel links als rechts toepasbaar door losse pen
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
IBFM HPL WR LP 100 aanlaspaumelle losse pen gegalvaniseerd met blad 100x10 mm blank staal 6010.015.1000 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.015.1000 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100151000 |
| EAN artikel | 8714140220144 |
| EAN verpakking | 8714140220120 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11038657 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles met blad stalen losse pen |
| Productsoort | Aanlaspaumelle met blad stalen losse pen |
| Type | HPL WR LP 100 |
| Alternatief type | HPLWRLP100 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| A | 100 mm |
| B | 50 mm |
| C | 36 mm |
| D | 16 mm |
| d | 10 mm |
| L | 50 mm |
| R | 2 mm |
| Draagkracht per 2 | 50 kg |
| Materiaal | Blank staal |
| Materiaal pen | Staal |
| Materiaal ring | Staal |
| Knoopuitvoering | Aan beide zijdes open |
| Draairichting | Zowel links als rechts toepasbaar door losse pen |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |