Dulimex DX H165E89895104 nylon glijlagerscharnier 3 mm doorgezette knoop ronde hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal zwart 6710.154.8989-TD
Artikelnummer: A30204671
- Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken staal zwart
- Dulimex DX
- Type H165E89895104
- 6710.154.8989-TD
- 8714140217717
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken staal zwart
-
Merk Dulimex DX
-
Type H165E89895104
-
6710.154.8989-TD
-
8714140217717
-
Een interieur met industrieel uiterlijk en zware deuren en ramen? Dan is dit CE gecertificeerde zwarte glijlagerscharnier een slimme keuze
-
DX Glijlagerscharnieren zijn slijtvast, geruisloos, onderhoudsvrij en hebben een groot draagvermogen
-
Het glijlagerscharnier heeft zijn naam te danken aan de nylon glijlagers waar de scharnierbladen op draaien
-
Door de glijlagers kunnen moderne zware voor- en achterdeuren, nu afgehangen worden met minder scharnieren
-
Ter illustratie: voor een deur van 100 kg zijn slechts 2 glijlagerscharnieren nodig tegenover 4 kogellagerscharnieren
-
Door hun grote draagkracht zijn deze glijlagerscharnieren ook uitstekend in te zetten bij verzwarende omstandigheden, zoals het gebruik van een deurdranger of deurstopper
-
Bovendien kunnen ze worden toegepast op vlucht- en nooddeuren
-
Dit scharnier is door zijn ronde hoeken uitermate geschikt om machinaal te verwerken
-
Met een freesmachine kan de uitsparing in deur of raam en kozijn gemaakt worden
-
Daarnaast zorgt de doorgezette knoop voor meer montagegemak
-
Het draaipunt van het scharnier is namelijk uit het midden geplaatst, waardoor inkrozing van de knoop in het kozijn niet nodig is
-
Verder is een glijlagerscharnier onderhoudsvrij: de kartelpen loopt niet op en de slijtvaste, UV-bestendige glijlagers hebben een zelfsmerend effect
-
Hierdoor is er ook geen sprake van vuilvorming op of aantasting van schilderwerk op deuren en kozijnen
-
Door deze duurzame ontwerpkeuzes gaat het scharnier langer mee
-
Naast uitstekende producteigenschappen is er ook een verbeterslag gemaakt in de vormgeving van het scharnier
-
De penkop is namelijk zo vormgegeven dat deze na borging bijna naadloos aansluit op de knoop
-
Hierdoor vormen knoop en kop één strak geheel en is dit sterke scharnier tevens een model dat gezien mag worden op uw deur of raam
-
Werkt u liever met paumelles? Bekijk dan eens ons assortiment kogelstiftpaumelles
-
Materiaal: staal
-
Finish: zwart gelakt
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x45 mm
-
Pen uitvoering: nylon gelagerde kartelpen
-
Certificering: CE
-
Dulimex DX H165E89895104 nylon glijlagerscharnier 3 mm doorgezette knoop ronde hoeken 89x89 mm verzinkte pen staal zwart 6710.154.8989-TD kopen?
-
Dulimex DX Nylon lagerscharnier en meer Nylon lagerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6710.154.8989-TD |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67101548989TD |
| EAN artikel | 8714140217717 |
| EAN verpakking | 8714140217694 |
| EAN ompak | 8714140217700 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11021236 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Nylon lagerscharnieren - Nylon lagerscharnier |
| Productgroep | Nylon glijlagerscharnieren ronde hoeken staal zwart |
| Productsoort | Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken staal zwart |
| Type | H165E89895104 |
| Alternatief type | H165E89895104 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Zwart gelakt |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| B | 89 mm |
| H | 89 mm |
| D | 3 mm |
| Diameter | 15 mm |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x45 mm |
| Pen uitvoering | Nylon gelagerde kartelpen |
| Draagkracht per 3 | 145 kg |
| Draagkracht per 4 | 150 kg |
| Certificering | CE |
| Knoopuitvoering | Doorgezet |