Ami KNOP BB F1 knopschild schild type 180/41 RH met knop 160/40 voor bonte baard SL 56 F1 finish 0170.200.0102
Artikelnummer: A30204615
- Kortschild met knop
- Ami
- Type KNOP BB F1
- 0170.200.0102
- 8714409035731
Vanaf 1
€ 10,54 per stuk
2,24 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kortschild met knop
-
Merk Ami
-
Type KNOP BB F1
-
0170.200.0102
-
8714409035731
-
Materiaal: geperst aluminium
-
Uitvoering: kortschild met vaste knop
-
Verpakking: 1 MBH = 1 stuk
-
Deurdikte: 35/45 mm
-
Materiaaldikte: 1,5 mm
-
Afmetingen schild LxBxD: 180x41x6,5 mm
-
Ami KNOP BB F1 knopschild schild type 180/41 RH met knop 160/40 voor bonte baard SL 56 F1 finish 0170.200.0102 kopen?
-
Ami Knopkortschild aluminium en meer Knopschilden en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.200.0102 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1702000102 |
| EAN artikel | 8714409035731 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10722912 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Knopschilden - Knopkortschild aluminium |
| Productgroep | Kortschilden met knop |
| Productsoort | Kortschild met knop |
| Type | KNOP BB F1 |
| Alternatief type | KNOPBBF1 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Geperst aluminium |
| Toepassing | Kastslot BB |
| Uitvoering | Kortschild met vaste knop |
| Finish | F1 aluminium |
| PC maat | 55 mm |
| Verpakking | 1 MBH = 1 stuk |
| Deurdikte | 35-45 mm |
| Materiaaldikte | 1,5 mm |
| Afmetingen schild LxBxD | 180x41x6,5 mm |
| Stiftdikte | 5 mm |