Ami VDKN 160 60AF deurknopset type 160/50 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0300
Artikelnummer: A30204596
- Voordeurknop
- Ami
- Type VDKN 160 60AF
- 0170.100.0300
- 8714409033898
Vanaf 1
€ 17,93 per stuk
3,80 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 50
€ 15,76 per stuk
5,98 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Voordeurknop
-
Merk Ami
-
Type VDKN 160 60AF
-
0170.100.0300
-
8714409033898
-
Materiaal: aluminium
-
Verpakking: 1 MBH = 1 stuk
-
Hoogte: 50 mm
-
Inclusief: bevestigingsmateriaal
-
Diameter: 60 mm
-
Ami VDKN 160 60AF deurknopset type 160/50 deurdikte 40 mm F1 finish 0170.100.0300 kopen?
-
Ami Deurknop aluminium en meer Deurknoppen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.100.0300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1701000300 |
| EAN artikel | 8714409033898 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10079417 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurknoppen - Deurknop aluminium |
| Productgroep | Voordeurknoppen |
| Productsoort | Voordeurknop |
| Type | VDKN 160 60AF |
| Alternatief type | VDKN16060AF |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Aluminium |
| Finish | F1 aluminium |
| Verpakking | 1 MBH = 1 stuk |
| Deurdikte | 38-45 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Inclusief | Bevestigingsmateriaal |
| Diameter | 60 mm |
| Vorm knop | Bol |