Ami BRPL RHBU AF briefplaat binnendraaiend met veer rechte hoeken met bevestigingsmateriaal F1 0170.900.0102
Artikelnummer: A30204576
- Briefplaten met veer
- Ami
- Type BRPL RHBU AF
- 0170.900.0102
- 8714409036684
Vanaf 1
€ 31,90 per stuk
7,97 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Briefplaten met veer
-
Merk Ami
-
Type BRPL RHBU AF
-
0170.900.0102
-
8714409036684
-
Materiaal: aluminium geanodiseerd
-
Finish: F1 aluminium
-
Inclusief: M5 bevestigingsmateriaal
-
Afmetingen (lxb): 340x73 mm
-
Afmetingen opening (lxb): 280x32 mm
-
Ami BRPL RHBU AF briefplaat binnendraaiend met veer rechte hoeken met bevestigingsmateriaal F1 0170.900.0102 kopen?
-
Ami Briefplaat met veer aluminium en meer Briefplaten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.900.0102 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1709000102 |
| EAN artikel | 8714409036684 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10079481 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Briefplaten - Briefplaat met veer aluminium |
| Productgroep | Briefplaten met veer |
| Productsoort | Briefplaten met veer |
| Type | BRPL RHBU AF |
| Alternatief type | BRPLRHBUAF |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Aluminium geanodiseerd |
| Finish | F1 aluminium |
| Draairichting | Binnendraaiend |
| Deurdikte | 38-42 mm |
| Inclusief | M5 bevestigingsmateriaal |
| Afmetingen LxB | 340x73 mm |
| Afmetingen opening (LxB) | 280x32 mm |