Ami BRPL RH AF briefplaat buitendraaiend met veer rechte hoeken met bevestigingsmateriaal F1 0170.900.0100
Artikelnummer: A30204575
- Briefplaten met veer
- Ami
- Type BRPL RH AF
- 0170.900.0100
- 8714409036677
Vanaf 1
€ 31,90 per stuk
7,97 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Briefplaten met veer
-
Merk Ami
-
Type BRPL RH AF
-
0170.900.0100
-
8714409036677
-
Materiaal: aluminium geanodiseerd
-
Finish: F1 aluminium
-
Inclusief: M5 bevestigingsmateriaal
-
Afmetingen (lxb): 340x73 mm
-
Afmetingen opening (lxb): 280x32 mm
-
Ami BRPL RH AF briefplaat buitendraaiend met veer rechte hoeken met bevestigingsmateriaal F1 0170.900.0100 kopen?
-
Ami Briefplaat met veer aluminium en meer Briefplaten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.900.0100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1709000100 |
| EAN artikel | 8714409036677 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10079399 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Briefplaten - Briefplaat met veer aluminium |
| Productgroep | Briefplaten met veer |
| Productsoort | Briefplaten met veer |
| Type | BRPL RH AF |
| Alternatief type | BRPLRHAF |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Aluminium geanodiseerd |
| Finish | F1 aluminium |
| Draairichting | Buitendraaiend |
| Deurdikte | 38-42 mm |
| Inclusief | M5 bevestigingsmateriaal |
| Afmetingen LxB | 340x73 mm |
| Afmetingen opening (LxB) | 280x32 mm |