Ami KS ZKSL 56 BE kortschild type 180/41 RH zonder krukgat voor bonte baard SL 56 mm zwart 0170.200.0213
Artikelnummer: A30204541
- Kortschild zwart
- Ami
- Type KS ZKSL 56 BE
- 0170.200.0213
- 8714409325078
Vanaf 1
€ 12,90 per stuk
2,74 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kortschild zwart
-
Merk Ami
-
Type KS ZKSL 56 BE
-
0170.200.0213
-
8714409325078
-
Materiaal: geperst aluminium
-
Uitvoering: kortschild
-
Verpakking: 1 MBH = 1 paar
-
Materiaaldikte: 1,5 mm
-
Finish schilden: zwart
-
Afmetingen schild LxBxD: 180x41x6,5 mm
-
Ami KS ZKSL 56 BE kortschild type 180/41 RH zonder krukgat voor bonte baard SL 56 mm zwart 0170.200.0213 kopen?
-
Ami Kortschild aluminium en meer Kortschilden en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.200.0213 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1702000213 |
| EAN artikel | 8714409325078 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10820882 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Kortschilden - Kortschild aluminium |
| Productgroep | Kortschilden zwart |
| Productsoort | Kortschild zwart |
| Type | KS ZKSL 56 BE |
| Alternatief type | KSZKSL56BE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Geperst aluminium |
| Toepassing | Ten behoeve van kastslot BB |
| Uitvoering | Kortschild |
| PC maat | 56 mm |
| Verpakking | 1 MBH = 1 paar |
| Materiaaldikte | 1,5 mm |
| Finish schilden | Zwart |
| Afmetingen schild LxBxD | 180x41x6,5 mm |