Ami DKN 165 40 BE deurknopset type 165/75 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0121
Artikelnummer: A30204526
- Deurknop trapeziummodel
- Ami
- Type DKN 165 40 BE
- 0170.100.0121
- 8714409325009
Vanaf 1
€ 57,44 per stuk
16,68 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 5
€ 55,58 per stuk
18,53 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurknop trapeziummodel
-
Merk Ami
-
Type DKN 165 40 BE
-
0170.100.0121
-
8714409325009
-
Materiaal: aluminium
-
Verpakking: 1 MBH = 1 paar
-
Hoogte: 45
-
Inclusief: 8 mm krukstift en Quickpuntschroef
-
Finish: zwart gelakt
-
Ami DKN 165 40 BE deurknopset type 165/75 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0121 kopen?
-
Ami Deurknop aluminium en meer Deurknoppen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Ami voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0170.100.0121 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1701000121 |
| EAN artikel | 8714409325009 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10820875 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurknoppen - Deurknop aluminium |
| Productgroep | Deurknoppen trapeziummodel |
| Productsoort | Deurknop trapeziummodel |
| Type | DKN 165 40 BE |
| Alternatief type | DKN16540BE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Aluminium |
| Finish | Zwart |
| Verpakking | 1 MBH = 1 paar |
| Deurdikte | 38-45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Inclusief | 8 mm krukstift en Quickpuntschroef |
| Deurdikte SKG | 38-42 mm |