Dulimex DX DRB1450 BE insteekgrendel met sluitplaat 70/50 mm zwart 0160.104.0500
Artikelnummer: A30204494
- Insteekgrendel zwart
- Dulimex DX
- Type DRB1450 BE
- 0160.104.0500
- 8714140217809
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Insteekgrendel zwart
-
Merk Dulimex DX
-
Type DRB1450 BE
-
0160.104.0500
-
8714140217809
-
U kent het waarschijnlijk wel: Even de deur ‘op de knip’ zetten
-
Insteekgrendels worden hier al sinds jaar en dag voor gebruikt, maar in principe zijn ze bedoeld als (aanvullende) vergrendeling voor raam of deur
-
Kenmerkend voor een insteekgrendel is dat ze alleen van binnenuit bediend kunnen worden
-
Dit maakt ze zeer geliefd als extra slot op een voor- of achterdeur of als hoofdsluiting voor een raam
-
Het grote voordeel van deze insteekgrendel is dat hij nagenoeg overal toegepast kan worden
-
Door zijn gangbare maatvoering is hij te gebruiken voor zowel renovatie- als nieuwbouwprojecten en op zowel naar binnen- als naar buitendraaiende ramen en deuren
-
De zwarte finish past goed bij donkere kozijnen of ander zwart deur of raambeslag
-
Bovendien kan hij zowel links als rechts worden toegepast
-
Deze insteekgrendel wordt geleverd inclusief sluitplaat en bevestigingsmateriaal
-
De werking is eenvoudig
-
In het kozijn wordt een inkeping gemaakt, waarover de sluitplaat wordt bevestigd
-
Bij vergrendeling schuift de schoot door de sluitplaat in de inkeping, waarna uw raam of deur (extra) vergrendeld is
-
Om uw raam en deur optimaal te beveiligen tegen inbraak of woningoverval, raden wij u aan dit product te combineren met SKG gekeurd hang- en sluitwerk en deurbeslag
-
U verlaagt de kans op een geslaagde inbraak of woningoverval door het toepassen van:
-
SKG Kogelstiftpaumelles of glijlagerscharnieren
-
Een deurspion
-
Dit SKG Insteekveiligheidsslot met dag- en nachtschoot
-
Deze SKG kierstandhouder
-
De innovatie Kierstandhouder Exceptor
-
Materiaal: zamac
-
Toepassing: aanvullende beveiliging voor ramen en buitendeuren
-
Accessoires: sluitplaat
-
Finish: zwart
-
Schootuitslag (C): 13 mm
-
Vergrendeling: knip
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Diameter: 18 mm
-
Lengte spindel: 25 mm
-
Dulimex DX DRB1450 BE insteekgrendel met sluitplaat 70/50 mm zwart 0160.104.0500 kopen?
-
Dulimex DX Insteekgrendel zamac en meer Insteekgrendels en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.104.0500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1601040500 |
| EAN artikel | 8714140217809 |
| EAN verpakking | 8714140217786 |
| EAN ompak | 8714140217793 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10979766 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Insteekgrendels - Insteekgrendel zamac |
| Productgroep | Insteekgrendels zwart |
| Productsoort | Insteekgrendel zwart |
| Type | DRB1450 BE |
| Alternatief type | DRB1450BE |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Zamac |
| Toepassing | Aanvullende beveiliging voor ramen en buitendeuren |
| Accessoires | Sluitplaat |
| Finish | Zwart |
| A | 70 mm |
| B | 50 mm |
| Schootuitslag (C) | 13 mm |
| D x E | 65x22 mm |
| F | 3 mm |
| G | 16 mm |
| H | 55 mm |
| I | 22 mm |
| J | 30 mm |
| K | 3,5 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Vergrendeling | Knip |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Diameter | 18 mm |
| Lengte spindel | 25 mm |