Dulimex DX RUZ-WKS-300BE raamuitzetter wegdraaibaar smalle montagevoet korte hendel voor klep- en uitzetramen SKG** RVS zwart-zwart 0218.104.0409
Artikelnummer: A30204370
- Raamuitzetter wegdraaibaar voor smalle kozijnen korte hendel SKG **
- Dulimex DX
- Type RUZ-WKS-300BE
- 0218.104.0409
- 8714140212194
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Raamuitzetter wegdraaibaar voor smalle kozijnen korte hendel SKG **
-
Merk Dulimex DX
-
Type RUZ-WKS-300BE
-
0218.104.0409
-
8714140212194
-
Veel inbrekers komen binnen via het bovenlicht: het kleine raampje boven een raam of deur
-
Een barrièrestang vertraagd de inbreker, maar kan inbraak niet volledig voorkomen
-
Vaak staat het bovenlicht op een kier of is het op een heel eenvoudige manier vergrendeld
-
Voor inbrekers is het dan vrij gemakkelijk het bovenlicht te forceren en te openen, vooral als een kliko of ladder in de buurt is waar ze op kunnen staan
-
Via het bovenlicht kan de deur of het raam worden geopend wanneer de sleutel nog in het slot zit
-
Oplossing?
-
Beveilig het bovenlicht met een DX raamuitzetter wegdraaibaar SKG** en sluit altijd uw ramen en deuren wanneer u de deur uit gaat!
-
Voor meer informatie over inbraakbeveiliging en PKVW zie tabblad enquot,Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW)enquot,
-
Toepassingsadvies
-
De minimaal benodigde openingsruimte van deze raamuitzetter wegdraaibaar SKG** is slechts 135 mm
-
Daarmee is dit model meteen de kortste raamuitzetter wegdraaibaar verkrijgbaar in de markt
-
Een bijkomend voordeel van dit korte model is dat de raamuitzetter ook in combinatie met een barrièrestang perfect toegepast kan worden
-
Daarnaast is de raamuitzetter toepasbaar op smalle kozijnen vanaf 32 mm kozijnhoutdiepte
-
Bij een raambreedte vanaf 1 meter wordt geadviseerd om twee DX raamuitzetters wegdraaibaar SKG** toe te passen
-
Voor de overbrugging van een tochtstrip of tochtkader zijn er onderlegplaatjes verkrijgbaar (zie tabblad accessoires)
-
Technische info
-
De DX raamuitzetter wegdraaibaar SKG** is gemaakt van RVS en zamac onderdelen
-
De montagevoetjes en body zijn van RVS gemaakt en het handvat is van kunststof
-
Het beslag is verkrijgbaar in de kleuren wit-wit, RVS-hamerslag antraciet en zwart-zwart
-
Doordat de raamuitzetters (type RUZ) deel uit maken van ons programma raam- enamp deurbeslag van onder andere raamboompjes (type RBM) en oplegraamsloten (type SLS), zijn design, materiaal, kleur en finish perfect op elkaar afgestemd
-
Kortom: Eén sluitende oplossing voor uw raam- en deurkozijnen
-
Toepassing: naar buitendraaiende houten klep- en uitzetraamkozijnen
-
normering: SKG**
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Minimale raamhoutbreedte: 34
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x40
-
Minimale kozijnhoutdiepte: 32
-
Minimale raambreedte: 235
-
Maximale raamhoogte: 1
-
Maximale raambreedte: 1,5
-
Minimale raamhoogte: 135
-
Accessoire: 1 sleutel (RUZ-W-300 ACC)
-
Dulimex DX RUZ-WKS-300BE raamuitzetter wegdraaibaar smalle montagevoet korte hendel voor klep- en uitzetramen SKG** RVS zwart-zwart 0218.104.0409 kopen?
-
Dulimex DX Raamuitzetter wegdraaibaar afsluitbaar RVS gelakt en meer Raamuitzetters SKG** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0218.104.0409 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 2181040409 |
| EAN artikel | 8714140212194 |
| EAN verpakking | 8714140212170 |
| EAN ompak | 8714140212187 |
| Intrastat CBS code | 83024150 |
| Artikel ID | N10935911 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Raambeslag - Raamuitzetters SKG** - Raamuitzetter wegdraaibaar afsluitbaar RVS gelakt |
| Productgroep | Raamuitzetters wegdraaibaar voor smalle kozijnen korte hendel SKG ** |
| Productsoort | Raamuitzetter wegdraaibaar voor smalle kozijnen korte hendel SKG ** |
| Type | RUZ-WKS-300BE |
| Alternatief type | RUZWKS300BE |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Zamac-RVS |
| Toepassing | Naar buitendraaiende houten klep- en uitzetraamkozijnen |
| Normering | SKG** |
| Finish | Zwart-hamerslag zwart |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Minimale raamhoutbreedte | 34 mm |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x40 mm |
| Minimale kozijnhoutdiepte | 32 mm |
| Minimale raambreedte | 235 mm |
| Maximale raamhoogte | 1 m |
| Maximale raambreedte | 1,5 m |
| Minimale raamhoogte | 135 mm |
| Accessoire | 1 sleutel (RUZ-W-300 ACC) |