Dulimex DX ACC 12 DST BE rubber onderlegger 12x85 mm voor deurstopper vloermodel met zijbuffer 85x26 mm RVS rubber zwart 0526.149.1285
Artikelnummer: A30204260
- Onderlegger 85 mm rubber
- Dulimex DX
- Type ACC 12 DST BE
- 0526.149.1285
- 8714140217656
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Onderlegger 85 mm rubber
-
Merk Dulimex DX
-
Type ACC 12 DST BE
-
0526.149.1285
-
8714140217656
-
In sommige kantoorpanden, scholen of horecagelegenheden heb je te maken met deuren die een grote kier tussen de onderkant van de deur en de vloer hebben
-
Wanneer de deurstopper met zijbuffer niet hoog genoeg is beschadig je alsnog de deur
-
Daarom kun je met deze onderlegger van 85 mm de deurstopper ophogen zodat hij netjes de deur tegenhoudt
-
Deze onderlegger wordt geleverd met twee langere schroeven die dienen ter vervanging van de, met de deurstopper meegeleverde, schroeven
-
Daarmee is montage van de deurstopper inclusief onderlegger mogelijk!
-
Materiaal: rubber
-
Dulimex DX ACC 12 DST BE rubber onderlegger 12x85 mm voor deurstopper vloermodel met zijbuffer 85x26 mm RVS rubber zwart 0526.149.1285 kopen?
-
Dulimex DX Deurstopper en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0526.149.1285 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5261491285 |
| EAN artikel | 8714140217656 |
| EAN verpakking | 8714140217632 |
| EAN ompak | 8714140217649 |
| Intrastat CBS code | 40169997 |
| Artikel ID | N10972921 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper |
| Productgroep | Onderleggers 85 mm rubber |
| Productsoort | Onderlegger 85 mm rubber |
| Type | ACC 12 DST BE |
| Alternatief type | ACC12DSTBE |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Hoogte | 12 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | Ten behoeve van ophoging deurstopper met zijbuffer 85 mm (DST V ZB) |