Dulimex DX PLS 12 Precision magneetsluiting onzichtbaar licht RVS 0415.000.0012
Artikelnummer: A30204238
- Magneetsluiting onzichtbaar
- Dulimex DX
- Type PLS 12
- 0415.000.0012
- 8714140212019
Vanaf 1
€ 17,00 per stuk
3,61 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsluiting onzichtbaar
-
Merk Dulimex DX
-
Type PLS 12
-
0415.000.0012
-
8714140212019
-
Materiaal: RVS behuizing
-
Accessoires: inclusief opvulplaatjes en stootrubber
-
Bevestiging: inliggend
-
Bijzonderheden: overschilderbaar
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Dulimex DX PLS 12 Precision magneetsluiting onzichtbaar licht RVS 0415.000.0012 kopen?
-
Dulimex DX Magneetsnapper verborgen en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0415.000.0012 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4150000012 |
| EAN artikel | 8714140212019 |
| EAN verpakking | 8714140211999 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83016000 |
| Artikel ID | N10905660 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper verborgen |
| Productgroep | Magneetsluitingen onzichtbaar |
| Productsoort | Magneetsluiting onzichtbaar |
| Type | PLS 12 |
| Alternatief type | PLS12 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | RVS behuizing |
| Toepassing | Lichte (keuken)kastdeuren en schuifdeuren |
| Accessoires | Inclusief opvulplaatjes en stootrubber |
| Lengte | 12 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Bevestiging | Inliggend |
| Diepte | 10 mm |
| Bijzonderheden | Overschilderbaar |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Deurdikte minimaal-maximaal | 16-30 mm |
| Magneet trekkracht | 1,5 kg |