Deni DVZ M 3881 SS deurvastzetter magnetisch luxe lengte 75 mm voetplaat rond 50 mm blinde montage RVS 0524.200.0083
Artikelnummer: A30204215
- Deurvastzetter magnetisch RVS
- Deni
- Type DVZ M 3881 SS
- 0524.200.0083
- 4016753125477
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurvastzetter magnetisch RVS
-
Merk Deni
-
Type DVZ M 3881 SS
-
0524.200.0083
-
4016753125477
-
Op zoek naar een stijlvolle oplossing om een vrije doorgang te creëren in bijvoorbeeld een theater?
-
Deze roestvaststalen deurvastzetter is een slimme oplossing voor het vastzetten van zowel binnen als buitendeuren in zowel de utiliteits- als woningbouw
-
Met een magneetkracht van 4 kg trek je de deur met weinig kracht los, terwijl je niet bang hoeft te zijn dat de deur dichtslaat bij bijvoorbeeld een windvlaag
-
Met de 6 meegeleverde schroeven en 3 pluggen bevestig je deze deurvastzetter naar wens op de vloer of aan de wand
-
En doordat hij gemaakt is van RVS is hij zowel binnen als buiten toe te passen
-
Magneetkracht: 4 kilogram
-
Montage: geschikt voor vloer- en wandmontage
-
Bevestigingsmateriaal: inclusief 6 schroeven en 3 pluggen
-
lengte: 75
-
Voetplaat diameter : 50
-
Deni DVZ M 3881 SS deurvastzetter magnetisch luxe lengte 75 mm voetplaat rond 50 mm blinde montage RVS 0524.200.0083 kopen?
-
Deni Deurstopper magnetisch en meer Deurstoppers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0524.200.0083 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5242000083 |
| EAN artikel | 4016753125477 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10954988 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper magnetisch |
| Productgroep | Deurvastzetters magnetisch RVS |
| Productsoort | Deurvastzetter magnetisch RVS |
| Type | DVZ M 3881 SS |
| Alternatief type | DVZM3881SS |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS |
| Magneetkracht | 4 kg |
| Montage | Geschikt voor vloer- en wandmontage |
| Bevestigingsmateriaal | Inclusief 6 schroeven en 3 pluggen |
| Lengte | 75 mm |
| Voetplaat diameter | 50 mm |