Justor DRV 3V BE deuropvanger Justor FR 3G zwaarte 3 exclusief haak instelbare sluitsnelheid zwart 4003.312.3043
Artikelnummer: A30204210
- Deuropvanger instelbare sluitsnelheid zwart
- Justor
- Type DRV 3V BE
- 4003.312.3043
- 8422536018816
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deuropvanger instelbare sluitsnelheid zwart
-
Merk Justor
-
Type DRV 3V BE
-
4003.312.3043
-
8422536018816
-
Op zoek naar een oplossing om het binnenklimaat beter te beheersen of rust te creeren in een werk- of leefomgeving?
-
Dan is deze zwarte deuropvanger een goede oplossing!
-
De deuropvanger vangt, zoals de naam al doet vermoeden, de deur het laatste stukje op om hem vervolgens geruisloos te sluiten
-
De sluitsnelheid is voor de laatste 10 graden naar wens instelbaar met een maximale duur van 10 seconden
-
Wanneer de deur dicht zit, houdt de deuropvanger hem ook echt dicht, waardoor je plotseling openwaaien of klapperen voorkomt
-
In combinatie met bijvoorbeeld een deurdranger of deurveerscharnier maak je klimaatbeheersing gemakkelijker en bevorder je de levensduur van je deur en sluitingen
-
Tegelijkertijd zorg je voor rust in de omgeving
-
Dat maakt onze JUSTOR deuropvangers bij uitstek geschikt voor toepassing in moderne gekoelde ruimtes, kantoortuinen, scholen, horeca en ziekenhuizen
-
Door de zwarte kleur valt de deuropvanger in industriele omgevingen nauwelijks op!
-
Afhankelijk van het gewicht van de deur kies je voor de DRV 1 (maximaal 40 kg), DRV 2 (maximaal 80 kg) of DRV 3 (maximaal 100 kg) Montage aan de bovenzijde is in combinatie met deze sluithaak (niet meegeleverd) mogelijk op opdekdeuren tot 12 mm of gelijkliggende deuren
-
Heb je een terugliggende deur, een opdekdeur van meer dan 12 mm of smalle kozijnen?
-
Dan is bevestiging mogelijk in combinatie met een sluithaak voor terugliggende deuren, een opvulblok of een opdekplaatje
-
Wil je de deuropvanger in een vochtige of klinische omgeving toepassen?
-
Dan is de Corrosie- en bacteriewerende RVS uitvoering een betere oplossing
-
Materiaal: staal
-
Toepassing: ten behoeve van een geruisloze sluiting van houten binnendeuren
-
Accessoires: inclusief sluithaak
-
Finish: zwart
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Sluitsnelheid: instelbaar
-
Justor DRV 3V BE deuropvanger Justor FR 3G zwaarte 3 exclusief haak instelbare sluitsnelheid zwart 4003.312.3043 kopen?
-
Justor Deuropvanger hydraulisch en meer Deursluiters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.312.3043 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40033123043 |
| EAN artikel | 8422536018816 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83026000 |
| Artikel ID | N10933855 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deursluiters - Deuropvanger hydraulisch |
| Productgroep | Deuropvangers instelbare sluitsnelheid zwart |
| Productsoort | Deuropvanger instelbare sluitsnelheid zwart |
| Type | DRV 3V BE |
| Alternatief type | DRV3VBE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Staal |
| Toepassing | Ten behoeve van een geruisloze sluiting van houten binnendeuren |
| Accessoires | Inclusief sluithaak |
| Finish | Zwart |
| Zwaarte | 3 |
| A | 200 mm |
| B | 75 mm |
| C | 125 mm |
| D | 36 mm |
| E | 27 mm |
| F | 66,5 mm |
| G en H | 49 en 64 mm |
| Maximale deurbreedte | 1.250 mm |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Sluitsnelheid | Instelbaar |
| Maximaal deurgewicht | 100 kg |