Dulimex DX H165T80895125 nylon glijlagerscharnier 3 mm dubbel doorgezette knoop ronde hoeken 80x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** los gestort 6712.155.8089-T
Artikelnummer: A30204193
- Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken los gestort SKG staal
- Dulimex DX
- Type H165T80895125
- 6712.155.8089-T
- 8714140206285
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken los gestort SKG staal
-
Merk Dulimex DX
-
Type H165T80895125
-
6712.155.8089-T
-
8714140206285
-
Dit, speciaal voor de verwerkende industrie ontworpen, los gestorte DX Glijlagerscharnier is een slijtvast, geruisloos en onderhoudsvrij veiligheidsscharnier dat SKG*** gekeurd en daarmee extra zwaar inbraakwerend is
-
Een glijlagerscharnier heeft zijn naam te danken aan de slijtvaste, UV-bestendige nylon glijlagers waar de scharnierbladen op draaien en kan daardoor met minder scharnieren zeer zware deuren afhangen
-
Het voordeel van een los gestort scharnier is dat deze gedemonteerd, ofwel in losse onderdelen geleverd wordt
-
U houdt zo de vaart in het productieproces en kunt de bladen onafhankelijk van elkaar voormonteren zodat later bij het afhangen alleen de glijlagers en kartelpen nog geplaatst hoeven worden
-
Het glijlagerscharnier heeft zijn naam te danken aan de nylon glijlagers waar de scharnierbladen op draaien
-
Door de glijlagers kunnen moderne zware voor- en achterdeuren nu afgehangen worden met minder scharnieren
-
Ter illustratie: voor een deur van 100 kg zijn slechts 2 glijlagerscharnieren nodig tegenover 4 kogellagerscharnieren
-
Door hun grote draagkracht zijn deze glijlagerscharnieren ook uitstekend in te zetten bij verzwarende omstandigheden, zoals het gebruik van een deurdranger of deurstopper
-
Bovendien kunnen ze worden toegepast op vlucht- en nooddeuren
-
Dit scharnier is door zijn ronde hoeken uitermate geschikt om machinaal te verwerken
-
Met een freesmachine kan de uitsparing in deur of raam en kozijn gemaakt worden
-
Daarnaast zorgt de doorgezette knoop voor meer montagegemak
-
Het draaipunt van het scharnier is namelijk uit het midden geplaatst, waardoor inkrozing van de knoop in het kozijn niet nodig is
-
Een glijlagerscharnier is onderhoudsvrij: de kartelpen loopt niet op en de slijtvaste, UV-bestendige glijlagers hebben een zelfsmerend effect
-
Hierdoor is er geen sprake van vuilvorming op of aantasting van schilderwerk op deuren en kozijnen
-
Naast uitstekende producteigenschappen is er ook een verbeterslag gemaakt in de vormgeving van het scharnier
-
De penkop is namelijk zo vormgegeven dat deze na borging bijna naadloos aansluit op de knoop
-
Hierdoor vormen knoop en kop één strak geheel en is dit sterke scharnier tevens een model dat gezien mag worden op uw deur of raam
-
Meer weten over de SKG sterren rondom inbraakwering?Lees er hier meer over
-
Materiaal: staal
-
Uitvoering: los gestort
-
Normering: SKG***
-
Finish: blank verzinkt
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x45
-
pen uitvoering: nylon gelagerde kartelpen
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Certificering: CE / SKH
-
Dulimex DX H165T80895125 nylon glijlagerscharnier 3 mm dubbel doorgezette knoop ronde hoeken 80x89 mm verzinkte pen staal verzinkt SKG*** los gestort 6712.155.8089-T kopen?
-
Dulimex DX Nylon lagerscharnier en meer Nylon lagerscharnieren SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6712.155.8089-T |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67121558089T |
| EAN artikel | 8714140206285 |
| EAN verpakking | 8714140206261 |
| EAN ompak | 8714140206278 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10882912 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Nylon lagerscharnieren SKG*** - Nylon lagerscharnier |
| Productgroep | Nylon glijlagerscharnieren ronde hoeken los gestort SKG staal |
| Productsoort | Nylon glijlagerscharnier ronde hoeken los gestort SKG staal |
| Type | H165T80895125 |
| Alternatief type | H165T80895125 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Los gestort |
| Normering | SKG*** |
| Finish | Blank verzinkt |
| B | 80 mm |
| H | 89 mm |
| Diameter | 15 mm |
| P | 18 mm |
| D | 3 mm |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x45 mm |
| Knoopuitvoering | Dubbel doorgezet |
| Pen uitvoering | Nylon gelagerde kartelpen |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| Draagkracht per 3 | 145 kg |
| Draagkracht per 4 | 150 kg |
| Certificering | CE-SKH |