Justor DVD 120/40 SE deurveerscharnier dubbelwerkend 120/40 mm aluminium zilvergrijs 0540.120.0402
Artikelnummer: A30204169
- Deurveerscharnier dubbelwerkend
- Justor
- Type DVD 120/40 SE
- 0540.120.0402
- 8714140217021
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurveerscharnier dubbelwerkend
-
Merk Justor
-
Type DVD 120/40 SE
-
0540.120.0402
-
8714140217021
-
Dit dubbelwerkende deurveerscharnier is een goede oplossing voor (dubbele) doorslaande deuren in bijvoorbeeld een restaurant of hotel waar mensen de hele dag in en uit lopen
-
Het grote voordeel van dit scharnier is dat de deuren naar twee kanten geopend kunnen worden en automatisch, met een door jou instelbare sluitsnelheid, weer sluiten
-
Zo weet je zeker dat de deur niet onbedoeld open blijft staan
-
Het scharnier kan zowel binnen als buiten en op houten en aluminium deuren en kozijnen worden bevestigd
-
Het veermechanisme wordt beschermd door een laagje vet en is getest tot 500.000 cycli
-
Naast aandacht voor de hoogwaardige kwaliteit is ook het design niet onderbelicht gebleven
-
Het scharnier is verkrijgbaar in het zwart en in het zilver en past helemaal bij de huidige trends
-
Zo maak je het interieur in een woning, winkel of overheidsgebouw met dit hang- en sluitwerk helemaal af!
-
Materiaal: geanodiseerd aluminium
-
toepassing: houten en aluminium deuren
-
Uitvoering: dubbelwerkend
-
geschikt voor: binnen en buiten
-
Materiaal ring: polyamide
-
Maximale opening: 180 graden
-
Bijzonderheden: uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli
-
schroefgaten: verzonken
-
Materiaal verstelbare cap: zamak verchroomd
-
Materiaal binnenas: RVS AISI 304
-
Materiaal veer: staal met beschermend vet
-
Max profile B 2: maximale deurdikte waarbij voor een soepele werking ruimte in het kozijn-deur gemaakt moet worden voor de knopen
-
Maat A: maximale deurdikte voor een soepele werking zonder extra freeswerkzaamheden aan het kozijn
-
Justor DVD 120/40 SE deurveerscharnier dubbelwerkend 120/40 mm aluminium zilvergrijs 0540.120.0402 kopen?
-
Justor Deurveerscharnier dubbel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0540.120.0402 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5401200402 |
| EAN artikel | 8714140217021 |
| EAN verpakking | 8422536011534 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10948899 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier dubbel werkend |
| Productgroep | Deurveerscharnieren dubbelwerkend |
| Productsoort | Deurveerscharnier dubbelwerkend |
| Type | DVD 120/40 SE |
| Alternatief type | DVD12040SE |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Toepassing | houten en aluminium deuren |
| Uitvoering | Dubbelwerkend |
| A | 37 mm |
| Geschikt voor | Binnen en buiten |
| Materiaal ring | Polyamide |
| Maximale opening | 180 graden |
| Bijzonderheden | Uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Deurbreedte | Maximaal 1000 mm |
| Draagkracht per 2-3 | Zie foto of PDF voor info |
| Materiaal verstelbare cap | Zamak verchroomd |
| Materiaal binnenas | RVS AISI 304 |
| Materiaal veer | Staal met beschermend vet |
| Finish | Zilvergrijs |
| L | 120 mm |
| Maximaal profiel B | 40 mm |
| Maximaal profiel B 2 | Maximale deurdikte waarbij voor een soepele werking ruimte in het kozijn/deur gemaakt moet worden voor de knopen |
| Maat A | Maximale deurdikte voor een soepele werking zonder extra freeswerkzaamheden aan het kozijn |