Justor STW 150 SE deurveerscharnier enkelwerkend 150 mm hangnaad 2.5 mm aluminium zilver 0541.150.0102
Artikelnummer: A30204163
- Deurveerscharnier enkelwerkend extra smalle hangnaad
- Justor
- Type STW 150 SE
- 0541.150.0102
- 8714140217472
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurveerscharnier enkelwerkend extra smalle hangnaad
-
Merk Justor
-
Type STW 150 SE
-
0541.150.0102
-
8714140217472
-
Dit enkelwerkende deurveerscharnier is een goede oplossing voor lichte (louvre)deuren in kantoorpanden, vakantieparken of welnesscentra
-
Doordat de bladen in elkaar vallen blijft er een zeer smalle hangnaad over, wat de esthetiek van een ruimte ten goede komt en een mogelijke doorkijk voorkomt
-
De deur kan tot 180 graden geopend worden en door de veer, die op jouw gewenste sluitsnelheid instelbaar is, sluit de deur automatisch
-
Zo weet je zeker dat de deur niet onbedoeld open blijft staan
-
Het scharnier kan, omdat het gemaakt is van het geanodiseerd aluminium, zowel binnen als buiten en op houten en aluminium deuren en kozijnen worden bevestigd
-
Het veermechanisme wordt beschermd door een laagje vet en is getest tot 500.000 cycli
-
Naast aandacht voor de hoogwaardige kwaliteit is ook het design niet onderbelicht gebleven
-
Het scharnier is verkrijgbaar in het zwart en in het zilver en past helemaal bij de huidige trends
-
Zo maak je het interieur met dit hang- en sluitwerk helemaal af!
-
Materiaal: geanodiseerd aluminium
-
toepassing: houten en aluminium deuren
-
Uitvoering: enkelwerkend
-
geschikt voor: binnen en buiten
-
Materiaal ring: polyamide
-
Maximale opening: 180 graden
-
Bijzonderheden: uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli, hangnaad 2,5 mm geen frees nodig
-
schroefgaten: verzonken
-
Materiaal verstelbare cap: zamak verchroomd
-
Materiaal binnenas: RVS AISI 304
-
Materiaal veer: staal met beschermend vet
-
Justor STW 150 SE deurveerscharnier enkelwerkend 150 mm hangnaad 2.5 mm aluminium zilver 0541.150.0102 kopen?
-
Justor Deurveerscharnier enkel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0541.150.0102 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5411500102 |
| EAN artikel | 8714140217472 |
| EAN verpakking | 8422536006097 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10948910 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier enkel werkend |
| Productgroep | Deurveerscharnieren enkelwerkend extra smalle hangnaad |
| Productsoort | Deurveerscharnier enkelwerkend extra smalle hangnaad |
| Type | STW 150 SE |
| Alternatief type | STW150SE |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| Toepassing | houten en aluminium deuren |
| Uitvoering | Enkelwerkend |
| Deurdikte | 40 mm |
| Geschikt voor | Binnen en buiten |
| Materiaal ring | Polyamide |
| Maximale opening | 180 graden |
| Bijzonderheden | Uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli, hangnaad 2,5 mm geen frees nodig |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Deurbreedte | max. 1000 mm |
| Draagkracht per 2-3 | Zie foto of PDF voor info |
| Materiaal verstelbare cap | Zamak verchroomd |
| Materiaal binnenas | RVS AISI 304 |
| Materiaal veer | Staal met beschermend vet |
| Finish | Zilvergrijs |
| Bladhoogte | 153 mm |