Justor DVE 120/30 SS deurveerscharnier enkelwerkend 120x80 mm RVS 316 0540.120.0106
Artikelnummer: A30204157
- Deurveerscharnier enkelwerkend RVS
- Justor
- Type DVE 120/30 SS
- 0540.120.0106
- 8714140216932
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurveerscharnier enkelwerkend RVS
-
Merk Justor
-
Type DVE 120/30 SS
-
0540.120.0106
-
8714140216932
-
Dit enkelwerkende RVS deurveerscharnier is een goede oplossing voor bijvoorbeeld een restaurantdeur of deur in de agrarische sector
-
De deur kan tot 180 graden geopend worden en door de veer, die op jouw gewenste sluitsnelheid instelbaar is, sluit de deur automatisch
-
Het grote voordeel van de RVS variant is dat alle onderdelen gemaakt zijn van roestvaststaal
-
De veer is bijvoorbeeld gemaakt van RVS AISI 301 en wordt beschermd met een laagje vet, waar de ring, de verstelbare cap en de binnenas gemaakt zijn van RVS AISI 316
-
Dit maakt dit scharnier zeer geschikt voor langdurig gebruik in bijvoorbeeld de maritieme sector of in sectoren waar hygiëne uiterst belangrijk is
-
Het scharnier kan zowel binnen als buiten en voor houten en aluminium deuren worden gebruikt
-
Het veermechanisme wordt beschermd door een laagje vet en is getest tot 500.000 cycli
-
Naast aandacht voor de hoogwaardige kwaliteit is ook het design niet onderbelicht gebleven
-
Het past helemaal bij de huidige interieurtrend!
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
toepassing: houten en aluminium deuren
-
Uitvoering: enkelwerkend
-
geschikt voor: binnen en buiten
-
Materiaal ring: RVS AISI 316
-
Maximale opening: 180 graden
-
Bijzonderheden: uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli
-
schroefgaten: verzonken
-
Materiaal verstelbare cap: RVS AISI 316
-
Materiaal binnenas: RVS AISI 316
-
Materiaal veer: RVS AISI 301 met beschermend vet
-
Justor DVE 120/30 SS deurveerscharnier enkelwerkend 120x80 mm RVS 316 0540.120.0106 kopen?
-
Justor Deurveerscharnier enkel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Justor voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0540.120.0106 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5401200106 |
| EAN artikel | 8714140216932 |
| EAN verpakking | 8422536015792 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10948897 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Justor |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier enkel werkend |
| Productgroep | Deurveerscharnieren enkelwerkend RVS |
| Productsoort | Deurveerscharnier enkelwerkend RVS |
| Type | DVE 120/30 SS |
| Alternatief type | DVE12030SS |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Toepassing | houten en aluminium deuren |
| Uitvoering | Enkelwerkend |
| Deurdikte | Vanaf 30 mm |
| Geschikt voor | Binnen en buiten |
| Materiaal ring | RVS AISI 316 |
| Maximale opening | 180 graden |
| Bijzonderheden | Uniek veermechaniek getest tot 500.000 cycli |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Deurbreedte | max. 1000 mm |
| Draagkracht per 2-3 | Zie foto of PDF voor info |
| Materiaal verstelbare cap | RVS AISI 316 |
| Materiaal binnenas | RVS AISI 316 |
| Materiaal veer | RVS AISI 301 met beschermend vet |
| Finish | Gepolijst |
| L | 120 mm |
| D | 17 mm |
| E | 2,5 mm |