Dulimex DX HSDC 070B discusslot DX diameter 70 mm RVS met cijferslot beugel gehard staal 0180.102.0700
Artikelnummer: A30204155
- Discusslot DX met cijferslot diameter 70 mm
- Dulimex DX
- Type HSDC 070B
- 0180.102.0700
- 8714140216635
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Discusslot DX met cijferslot diameter 70 mm
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSDC 070B
-
0180.102.0700
-
8714140216635
-
Een werkplaats of kast afsluiten waarbij het handig is dat meerdere mensen het slot kunnen openen?
-
Dan is dit discusslot van diameter 70 mm met cijferslot een goede oplossing
-
Met dit cijferslot zijn maar liefst 10.000 cijfercombinaties mogelijk en de cijfercode is eenvoudig en onbeperkt te wijzigen
-
Ideaal voor bijvoorbeeld de recreatiesector of andere plekken waar mensen komen en gaan
-
DX discussloten zijn gemaakt van een roestvaststalen kast met een gehard stalen beugel
-
De beperkte ruimte tussen de slotkast en de beugel maakt het vrijwel onmogelijk om een discusslot open te breken
-
Hierdoor is een discusslot een gewilde oplossing om diefstal van spullen te voorkomen
-
Discussloten worden vaak buiten gebruikt in combinatie met een Anti-diefstalketting , een slotkabel of kistoverval
-
Om te voorkomen dat er water in het slot blijft staan, is de onderzijde van de kast voorzien van afwateringsgaten
-
sluiting: 4-cijferig cijferslot
-
Materiaal: RVS
-
Materiaal beugel: gehard staal
-
Aantal cijfercombinaties: 10.000
-
Dulimex DX HSDC 070B discusslot DX diameter 70 mm RVS met cijferslot beugel gehard staal 0180.102.0700 kopen?
-
Dulimex DX Discusslot RVS en meer Discussloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0180.102.0700 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1801020700 |
| EAN artikel | 8714140216635 |
| EAN verpakking | 8714140216611 |
| EAN ompak | 8714140216628 |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10954984 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Discussloten - Discusslot RVS |
| Productgroep | Discussloten DX met cijferslot diameter 70 mm |
| Productsoort | Discusslot DX met cijferslot diameter 70 mm |
| Type | HSDC 070B |
| Alternatief type | HSDC070B |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Sluiting | 4-cijferig cijferslot |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal beugel | Gehard staal |
| A | 70 mm |
| B | 19 mm |
| C | 9,5 mm |
| Aantal cijfercombinaties | 10.000 |