Dulimex DX HSPRO 70 R SE hangslot DX PRO-line 70 mm verschillend sluitend uitneembare beugel 3 sleutels en security card zilver 0182.600.0074
Artikelnummer: A30204154
- Hangslot DX verschillend sluitend RS Pro-Line
- Dulimex DX
- Type HSPRO 70 R SE
- 0182.600.0074
- 8714140211685
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslot DX verschillend sluitend RS Pro-Line
-
Merk Dulimex DX
-
Type HSPRO 70 R SE
-
0182.600.0074
-
8714140211685
-
Naast waardevolle bezittingen rondom huis en tuin, lopen ook zeer kostbare eigendommen op bedrijventerreinen en industriegebieden verhoogd risico om ontvreemd of vernield te worden
-
Hier is het van groot belang dat bijvoorbeeld een hekwerk, loods, schuur, container of opslagruimte 100 % veilig afgesloten
-
Kan worden
-
Voor deze situaties is het Hangslot DX PRO-LINE verschillend sluitend RS SKG
-
De meest veilige oplossing
-
Dit hangslot is superveilig en extreem bestand tegen invloeden van weer en wind
-
Daardoor is dit slot uitermate geschikt voor buitengebruik
-
Perfect toe te passen rondom de Woning
-
En in en om de Tuin
-
Maar dus ook bij uitstek geschikt voor grotere industrie- en bedrijfsterreinen
-
Dit veiligheidshangslot heeft manuele testen op forceren,openbreken en boren doorstaan
-
Daarmee is het gecertificeerd conform SKG
-
-keurmerk met 2 sterren
-
, wat staat voor kwaliteit en zekerheid
-
Dankzij de volledig Uitneembare beugel
-
Is dit slot bijzonder geschikt voor af te sluiten delen die lastig bereikbaar zijn of in kleine ruimtes. Belangrijkste productvoordelen
-
Betrouwbaar: door combinatie van supersterke behuizing en RVS-sluitmechanisme extreem bestand tegen corrosie, stof, vorst, water en vet
-
Daardoor uitermate geschikt voor buitengebruik
-
Met 5 jaar garantie!
-
Inbraakwerend en niet te forceren: door supersterke gehard stalen behuizing bestand tegen forceren
-
De cilinder is 100 % anti lock-picking, 100 % slagbeveiligd en heeft een hoge boorbestendigheid
-
De beugel van gehard staal is bestendig tegen snijden/knippen en zagen
-
Extra veilig: deze hangsloten worden standaard verschillend sluitend geleverd, met een uniek sleutelnummer
-
Sleutels zijn uitsluitend bij te bestellen met een security card
-
Gebruiksgemak: door de volledig Uitneembare beugel
-
Bijzonder geschikt voor lastig bereikbare plaatsen of in kleine ruimtesAlternatief
-
Is voor uw toepassing een open beugel (OS) of gesloten beugel (CS) een beter passende oplossing?
-
Bekijk dan ook deze andere varianten
-
Sluiting: verschillend sluitend (of gelijksluitend op aanvraag)
-
Materiaal: gehard staal
-
Beugel: standaard open beugel volledig uitneembaar
-
Materiaal beugel: gehard staal
-
Vergrendeling beugel: dubbelzijdig
-
Accessoires: 3 sleutels met security card
-
Certificering: EN 1627-EN12320
-
Vandalisme bestendig: boor/pick en slagbeveiligd
-
Bestand tegen: water, vorst, stof, vet, hitte
-
Dulimex DX HSPRO 70 R SE hangslot DX PRO-line 70 mm verschillend sluitend uitneembare beugel 3 sleutels en security card zilver 0182.600.0074 kopen?
-
Dulimex DX Hangslot cilinder gehard staal SKG** en meer Hangsloten cilinder en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0182.600.0074 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1826000074 |
| EAN artikel | 8714140211685 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83011000 |
| Artikel ID | N10932214 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Hangsloten - Hangsloten cilinder - Hangslot cilinder gehard staal SKG** |
| Productgroep | Hangsloten DX verschillend sluitend RS Pro-Line |
| Productsoort | Hangslot DX verschillend sluitend RS Pro-Line |
| Type | HSPRO 70 R SE |
| Alternatief type | HSPRO70RSE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | Verschillend sluitend (of gelijksluitend op aanvraag) |
| Materiaal | Gehard staal |
| Beugel | Standaard open beugel volledig uitneembaar |
| Materiaal beugel | Gehard staal |
| Vergrendeling beugel | Dubbelzijdig |
| Accessoires | 3 sleutels met Security Card |
| Certificering | EN 1627-EN 12320 |
| Vandalisme bestendig | Boor-pick en slagbeveiligd |
| Bestand tegen | Water, vorst, stof, vet, hitte |
| A | 72 mm |
| B | 60 mm |
| C | 42 mm |
| D | 14 mm |
| E | 33 mm |
| F | 30 mm |
| Cilinder | Schijven |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | Blister |