Dulimex DX KSN-12014BV nagelkantschuif type 800 120x14x11 mm staal verzinkt 0602.912.1220
Artikelnummer: A30204069
- Nagelkantschuif staal 14 mm breed
- Dulimex DX
- Type KSN-12014BV
- 0602.912.1220
- 8714140141241
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Nagelkantschuif staal 14 mm breed
-
Merk Dulimex DX
-
Type KSN-12014BV
-
0602.912.1220
-
8714140141241
-
Nagelkantschuiven zijn een stuk kleiner dan pijp- of bascule kantschuiven en daarmee ideaal voor meubelen of dubbele openslaande ramen
-
Een dubbele deur van bijvoorbeeld een televisiekast of dressoir zonder middenspijl kun je met deze nagelkantschuif sluiten
-
Een nagelkantschuif bevestig je door deze in te frezen in de kopse kant van de deur
-
Dit model is een recht model wat betekent dat je de uitsparing handmatig dient te maken
-
Je gebruikt twee nagelkantschuiven die je met de meegeleverde sluitplaten in de boven en onderkant bevestigd
-
Onze nagelkantschuiven zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen en met een verzinkte, limba, vernikkelde, zwarte of vermessingde afwerking
-
De kleur limba is gebaseerd op de houtsoort limba en past goed bij ongeverfde houten deuren
-
Uitvoering: 4-zijdig gesloten koker
-
Materiaal: staal
-
Accessoires: sluitplaat
-
Type: 800
-
Dulimex DX KSN-12014BV nagelkantschuif type 800 120x14x11 mm staal verzinkt 0602.912.1220 kopen?
-
Dulimex DX Nagelkantschuif staal verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0602.912.1220 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 6029121220 |
| EAN artikel | 8714140141241 |
| EAN verpakking | 8714140141227 |
| EAN ompak | 8714140141234 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035478 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Nagelkantschuif staal verzinkt |
| Productgroep | Nagelkantschuiven staal 14 mm breed |
| Productsoort | Nagelkantschuif staal 14 mm breed |
| Type | KSN-12014BV |
| Alternatief type | KSN12014BV |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | 4-zijdig gesloten koker |
| Materiaal | Staal |
| A | 120 mm |
| B | 14 mm |
| C | 11 mm |
| D | 102 mm |
| E | 16 mm |
| F | 5,5 mm |
| Accessoires | Sluitplaat |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering 2 | 800 |