Dulimex DX H367-89893023 scharnier ronde hoeken 89x89 mm losse RVS pen RVS geborsteld SKG*** 6732.033.8989
Artikelnummer: A30204039
- Scharnier ronde hoeken losse pen SKG RVS
- Dulimex DX
- Type H367-89893023
- 6732.033.8989
- 8714140149612
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scharnier ronde hoeken losse pen SKG RVS
-
Merk Dulimex DX
-
Type H367-89893023
-
6732.033.8989
-
8714140149612
-
Dit corrosiewerende scharnier is geschikt voor lichtere projecten en kan buiten toegepast worden
-
Een tuindeur, raam of lichte buitendeur die niet al te intensief gebruikt wordt hangt u eenvoudig af
-
Licht betekent overigens niet onveilig
-
Dit veiligheidsscharnier is door zijn geïntegreerde dievenklauw inbraakwerend en beschikt over het SKG*** keurmerk
-
Daarmee voldoet hij aan alle eisen om binnen het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW) toegepast te worden
-
Door zijn ronde hoeken is dit scharnier uitermate geschikt om machinaal te verwerken
-
Met een freesmachine kan de uitsparing in deur of raam en kozijn gemaakt worden
-
Dit scharnier is gemaakt van geborsteld RVS, wat een chique uitstraling geeft
-
De pen van dit scharnier is bovendien voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de pen omhoog kruipt
-
Zo bent u verzekerd van een degelijk basisscharnier voor uw klus
-
Bent u op zoek naar een sterker roestvaststalen SKG goedgekeurd scharnier?
-
Bekijk dan ook eens de RVS SKG goedgekeurde kogellagerscharnieren of ons eigen ontwerp SKG goedgekeurde kogelstiftpaumelles
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS geborsteld
-
Pen uitvoering: losse RVS kartelpen
-
Afwerking hoek: ronde hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x45 mm
-
Normering: SKG***
-
Dulimex DX H367-89893023 scharnier ronde hoeken 89x89 mm losse RVS pen RVS geborsteld SKG*** 6732.033.8989 kopen?
-
Dulimex DX Scharnier RVS en meer Scharnieren SKG*** en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6732.033.8989 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67320338989 |
| EAN artikel | 8714140149612 |
| EAN verpakking | 8714140149599 |
| EAN ompak | 8714140149605 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000661 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Scharnieren SKG*** - Scharnier RVS |
| Productgroep | Scharnieren ronde hoeken losse pen SKG RVS |
| Productsoort | Scharnier ronde hoeken losse pen SKG RVS |
| Type | H367-89893023 |
| Alternatief type | H36789893023 |
| Minimum besteleenheid | 8 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS geborsteld |
| Pen uitvoering | Losse RVS kartelpen |
| Afwerking hoek | Ronde hoeken |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x45 mm |
| Normering | SKG*** |
| H | 89 mm |
| B | 89 mm |
| D | 2,4 mm |
| Diameter | 12 mm |
| P | 18 mm |
| Draagkracht per 3 | 45 kg |
| Draagkracht per 4 | 60 kg |
| Certificering | CE-SKH |