Dulimex DX ZRB 160BV rolschuif 66x160 mm schootdikte 6 mm met bocht staal verzinkt 0411.360.2165
Artikelnummer: A30203968
- Rolschuif met bocht
- Dulimex DX
- Type ZRB 160BV
- 0411.360.2165
- 8714140151172
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Rolschuif met bocht
-
Merk Dulimex DX
-
Type ZRB 160BV
-
0411.360.2165
-
8714140151172
-
DX rolschuiven met bocht worden voornamelijk gebruikt om een terugliggende poort of tuinhek vast te zetten, maar kunnen natuurlijk ook binnenshuis op bijvoorbeeld een voorraadkast of luik worden gebruikt
-
Deze verzinkte schuiven lopen letterlijk en figuurlijk op (kunststof) rolletjes en zijn verkrijgbaar in vijfverschillende maten (variërend van 100 tot 200 mm)
-
Bovendien zijn ze zeer geschikt voor buitengebruik
-
Zowel montage als gebruik is kinderlijk eenvoudig
-
Met schroeven plaats je de schuif met slotoog en het slotplaatje in een handomdraai op het hout, waarna je de schuif snel en eenvoudig dichtschuift
-
Het betreft hier een model met bocht wat inhoudt dat deze gemaakt is voor terugliggende deuren, poorten of luiken
-
Heb je te maken met gelijkliggende delen?
-
Gebruik dan dit rechte model
-
Tot slot is deze schuif zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Wist je dat er ook een soortgelijke rolschuif bestaat die je af kunt sluiten met een hangslot?
-
Dat is bijvoorbeeld ideaal voor ’s nachts of tijdens vakanties
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Soort schoot: met bocht
-
Dulimex DX ZRB 160BV rolschuif 66x160 mm schootdikte 6 mm met bocht staal verzinkt 0411.360.2165 kopen?
-
Dulimex DX Rolschuif met bocht verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.360.2165 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4113602165 |
| EAN artikel | 8714140151172 |
| EAN verpakking | 8714140151158 |
| EAN ompak | 8714140151165 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035659 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Rolschuif met bocht verzinkt |
| Productgroep | Rolschuiven met bocht |
| Productsoort | Rolschuif met bocht |
| Type | ZRB 160BV |
| Alternatief type | ZRB160BV |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Soort schoot | Met bocht |
| B | 66 mm |
| C | 6 mm |
| H | 19 mm |
| A | 160 mm |
| E | 23 mm |
| F | 2 mm |
| I | 66 mm |
| D | 32,5 mm |
| G | 15 mm |