Dulimex DX ZG 100BV hangslotrolschuif 44x100 mm schootdikte 4 mm vlak model staal verzinkt 0411.350.0105
Artikelnummer: A30203960
- Hangslotrolschuif
- Dulimex DX
- Type ZG 100BV
- 0411.350.0105
- 8714140150786
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslotrolschuif
-
Merk Dulimex DX
-
Type ZG 100BV
-
0411.350.0105
-
8714140150786
-
Ben je op zoek naar een eenvoudige manier om een gelijkliggend hek van bijvoorbeeld een weiland of tuin dicht te doen en waar nodig af te sluiten?
-
Dan is deze hangslotrolschuif de geschikte oplossing
-
Deze rolschuif loopt letterlijk en figuurlijk op (kunststof) rolletjes en dankt daar ook zijn naam aan
-
Hij is verkrijgbaar in vijf verschillende maten (variërend tussen 100 en 180 mm) en zeer geschikt voor buitengebruik
-
Zowel montage als gebruik is kinderlijk eenvoudig
-
Met schroeven plaats je de schuif met slotoog en het sluitplaatje in een handomdraai op het hout, waarna je de schuif snel en eenvoudig dichtschuift
-
Om hem af te sluiten kun je bijvoorbeeld één van onze DX hangsloten gebruiken
-
Het betreft hier een vlak model wat inhoudt dat deze gemaakt is voor gelijkliggende deuren, hekken of poorten
-
Heb je te maken met een hek of deurtje dat verder naar achteren ligt?
-
Gebruik dan deze hangslotrolschuif met bocht
-
Tot slot is deze schuif zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Soort schoot: vlak model
-
Vergrendeling: middels hangslot
-
Dulimex DX ZG 100BV hangslotrolschuif 44x100 mm schootdikte 4 mm vlak model staal verzinkt 0411.350.0105 kopen?
-
Dulimex DX Hangslotschuif verzinkt en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.350.0105 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4113500105 |
| EAN artikel | 8714140150786 |
| EAN verpakking | 8714140150762 |
| EAN ompak | 8714140150779 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035671 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Hangslotschuif verzinkt |
| Productgroep | Hangslotrolschuiven |
| Productsoort | Hangslotrolschuif |
| Type | ZG 100BV |
| Alternatief type | ZG100BV |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Soort schoot | Vlak model |
| Vergrendeling | Door middel van hangslot |
| A | 100 mm |
| B | 44 mm |
| C | 4 mm |
| D | 18 mm |
| E | 2 mm |
| F | 10 mm |
| G | 22,5 mm |
| Hangslot | 20 tot en met 50 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |