Dulimex DX PSB 661B profielschuif met bocht 25x60 mm messing gepolijst 0412.341.2560
Artikelnummer: A30203952
- Profielschuif met bocht messing gepolijst
- Dulimex DX
- Type PSB 661B
- 0412.341.2560
- 8714140023912
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Profielschuif met bocht messing gepolijst
-
Merk Dulimex DX
-
Type PSB 661B
-
0412.341.2560
-
8714140023912
-
Deze profielschuif wordt voornamelijk binnenshuis gebruikt om terugliggende deurtjes van een meubel vast te zetten
-
Maar regelmatig komen we ze ook tegen op zolders waar luiken voor knieschotten zijn gemaakt, op toiletdeuren of op voorraadkasten
-
Deze profielschuiven zijn verkrijgbaar in zeven verschillende maten en het gepolijste messing past helemaal bij de goudkleurige accessoires van het moment
-
Deze profielschuif is zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Het betreft hier een model met bocht wat inhoudt dat deze gemaakt is voor een terugliggende situatie
-
Heb je te maken met gelijkliggende delen?
-
Gebruik dan het rechte model
-
Past een vernikkelde finish beter bij jouw interieur?
-
Dan is de messing vernikkelde profielschuif een betere keuze
-
Soort schoot: met bocht
-
Materiaal: messing
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX PSB 661B profielschuif met bocht 25x60 mm messing gepolijst 0412.341.2560 kopen?
-
Dulimex DX Profielschuif messing en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0412.341.2560 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4123412560 |
| EAN artikel | 8714140023912 |
| EAN verpakking | 8714140023899 |
| EAN ompak | 8714140023905 |
| Intrastat CBS code | 83024200 |
| Artikel ID | N10033001 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Profielschuif messing |
| Productgroep | Profielschuiven met bocht messing gepolijst |
| Productsoort | Profielschuif met bocht messing gepolijst |
| Type | PSB 661B |
| Alternatief type | PSB661B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Soort schoot | Met bocht |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Gepolijst |
| A | 60 mm |
| B | 25 mm |
| C | 14 mm |
| D | 8 mm |
| E | 12 mm |
| F | 35 mm |