Dulimex DX PS 861B profielschuif vlak model 35x60 mm messing gepolijst 0412.331.3560
Artikelnummer: A30203950
- Profielschuif messing gepolijst
- Dulimex DX
- Type PS 861B
- 0412.331.3560
- 8714140023615
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Profielschuif messing gepolijst
-
Merk Dulimex DX
-
Type PS 861B
-
0412.331.3560
-
8714140023615
-
Deze profielschuif wordt voornamelijk binnenshuis gebruikt om gelijkliggende deurtjes van een meubel vast te zetten
-
Maar regelmatig komen we ze ook tegen op zolders waar luiken voor knieschotten zijn gemaakt, op toiletdeuren of op voorraadkasten
-
Deze profielschuiven zijn verkrijgbaar in zeven verschillende maten en het gepolijste messing past helemaal bij de goudkleurige accessoires van het moment
-
Deze profielschuif is zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Het betreft hier een zogenaamd vlak model wat inhoudt dat deze gemaakt is voor gelijkliggende delen
-
Heb je te maken met een situatie waarbij het scharnierende deel verder naar achteren ligt?
-
Gebruik dan de profielschuif met bocht
-
Past een vernikkelde finish beter bij jouw interieur?
-
Dan is de messing vernikkelde profielschuif een betere keuze
-
Soort schoot: vlak model
-
Materiaal: messing
-
Finish: gepolijst
-
Dulimex DX PS 861B profielschuif vlak model 35x60 mm messing gepolijst 0412.331.3560 kopen?
-
Dulimex DX Profielschuif messing en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0412.331.3560 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4123313560 |
| EAN artikel | 8714140023615 |
| EAN verpakking | 8714140023592 |
| EAN ompak | 8714140023608 |
| Intrastat CBS code | 83024200 |
| Artikel ID | N10032996 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Profielschuif messing |
| Productgroep | Profielschuiven messing gepolijst |
| Productsoort | Profielschuif messing gepolijst |
| Type | PS 861B |
| Alternatief type | PS861B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Soort schoot | Vlak model |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Gepolijst |
| A | 60 mm |
| B | 35 mm |
| C | 14 mm |
| D | 11,5 mm |
| E | 14 mm |
| F | 35 mm |