Dulimex DX H362-76763103 kogellagerscharnier rechte hoeken 76x76 mm RVS pen RVS geborsteld 6230.133.7676
Artikelnummer: A30203923
- Kogellagerscharnier rechte hoeken RVS
- Dulimex DX
- Type H362-76763103
- 6230.133.7676
- 8714140035618
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kogellagerscharnier rechte hoeken RVS
-
Merk Dulimex DX
-
Type H362-76763103
-
6230.133.7676
-
8714140035618
-
Dit CE gemarkeerde DX kogellagerscharnier, gemaakt van roestvrijstaal (RVS), is zeer geschikt om buiten toe te passen
-
Door zijn kogellagers is dit scharnier sterk genoeg voor een buitendeur, schuurdeur of achterdeur die intensief gebruikt wordt
-
Zijn rechte hoeken maken het scharnier uitermate geschikt voor handmatige verwerking
-
Om het scharnier in te laten en te bevestigen kan namelijk gemakkelijk met hamer en beitel de uitsparing in deur of raam en kozijn gemaakt worden
-
Roestvaststaal (RVS) heeft een chique uitstraling en is daarmee tevens geschikt voor binnendeuren
-
Aan de onderkant is een scharnierknop bevestigd wat het al chique uiterlijk van RVS nog verder verrijkt doordat boven en onderkant nu identiek ogen
-
In deze scharnierknop is een klein gaatje aangebracht, wat er voor zorgt dat demonteren, bijvoorbeeld wanneer u gaat schilderen, eenvoudig blijft
-
U slaat de bovenste pen door het gaatje gemakkelijk met een spijker omhoog
-
De scharnierknop en de pen zijn tot slot voorzien van een kartelrand, die voorkomt dat de scharnierknop of de pen na verloop van tijd uit het scharnier kruipt en er tevens voor zorgt dat het scharnier minder gauw scheef gaat hangen
-
Door de kogellagers loopt dit scharnier bijzonder soepel, wat de draagkracht en levensduur ten opzichte van een scharnier met losse pen ten goede komt
-
Om de hoge kwaliteit van dit scharnier langere tijd te waarborgen wordt aangeraden de lagers jaarlijks te smeren met kogellagervet, zuurvrije vaseline of spray op siliconenbasis
-
Doet u dit? Dan blijft uw klus jarenlang mooi!
-
Bent u op zoek naar een onderhoudsvrij scharnier met nog meer draagvermogen?
-
Bekijk dan ook ons assortiment glijlagerscharnieren of kogelstiftpaumelles
-
Materiaal: RVS
-
Finish: RVS geborsteld
-
Afwerking hoek: rechte hoeken
-
Aanbevolen schroefmaat: 4,5x40 mm
-
Pen uitvoering: kogelgelagerde kartelpen
-
Certificering: CE
-
Dulimex DX H362-76763103 kogellagerscharnier rechte hoeken 76x76 mm RVS pen RVS geborsteld 6230.133.7676 kopen?
-
Dulimex DX Kogellagerscharnier en meer Kogellagerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6230.133.7676 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 62301337676 |
| EAN artikel | 8714140035618 |
| EAN verpakking | 8714140035595 |
| EAN ompak | 8714140035601 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000510 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Kogellagerscharnieren - Kogellagerscharnier |
| Productgroep | Kogellagerscharnieren rechte hoeken RVS |
| Productsoort | Kogellagerscharnier rechte hoeken RVS |
| Type | H362-76763103 |
| Alternatief type | H36276763103 |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Finish | RVS geborsteld |
| Afwerking hoek | Rechte hoeken |
| H | 76 mm |
| B | 76 mm |
| D | 2,4 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Draagkracht per 3 | 35 kg |
| Draagkracht per 4 | 40 kg |
| Aanbevolen schroefmaat | 4,5x40 mm |
| Pen uitvoering | Kogelgelagerde kartelpen |
| Certificering | CE |