Dulimex DX PSB 880B profielschuif met bocht 35x80 mm messing vernikkeld 0412.350.3580
Artikelnummer: A30203768
- Profielschuif met bocht messing vernikkeld
- Dulimex DX
- Type PSB 880B
- 0412.350.3580
- 8714140024032
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Profielschuif met bocht messing vernikkeld
-
Merk Dulimex DX
-
Type PSB 880B
-
0412.350.3580
-
8714140024032
-
Deze profielschuif met bocht wordt voornamelijk binnenshuis gebruikt om terugliggende deurtjes van een meubel vast te zetten
-
Maar regelmatig komen we ze ook tegen op zolders waar luiken voor knieschotten zijn gemaakt, op toiletdeuren of op voorraadkasten
-
Deze profielschuiven zijn verkrijgbaar in zeven verschillende maten en dankzij de vernikkelde finish passen ze goed binnen de hedendaagse industriële interieurs
-
Deze profielschuif is zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Het betreft hier een model met bocht wat inhoudt dat deze gemaakt is voor een terugliggende situatie
-
Heb je te maken met gelijkliggende delen?
-
Gebruik dan het rechte model
-
Past een klassieke schuif beter bij jouw interieur?
-
Dan is de messing gepolijste profielschuif een betere keuze
-
Soort schoot: met bocht
-
Materiaal: messing
-
Finish: vernikkeld
-
Dulimex DX PSB 880B profielschuif met bocht 35x80 mm messing vernikkeld 0412.350.3580 kopen?
-
Dulimex DX Profielschuif vernikkeld en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0412.350.3580 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4123503580 |
| EAN artikel | 8714140024032 |
| EAN verpakking | 8714140024018 |
| EAN ompak | 8714140024025 |
| Intrastat CBS code | 83024200 |
| Artikel ID | N10000449 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Profielschuif vernikkeld |
| Productgroep | Profielschuiven met bocht messing vernikkeld |
| Productsoort | Profielschuif met bocht messing vernikkeld |
| Type | PSB 880B |
| Alternatief type | PSB880B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Soort schoot | Met bocht |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Vernikkeld |
| A | 80 mm |
| B | 35 mm |
| C | 14 mm |
| D | 11 mm |
| E | 14 mm |
| F | 35 mm |