Dulimex DX PS 650B profielschuif vlak model 25x50 mm messing vernikkeld 0412.220.2550
Artikelnummer: A30203759
- Profielschuif messing vernikkeld
- Dulimex DX
- Type PS 650B
- 0412.220.2550
- 8714140023318
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Profielschuif messing vernikkeld
-
Merk Dulimex DX
-
Type PS 650B
-
0412.220.2550
-
8714140023318
-
Deze profielschuif wordt voornamelijk binnenshuis gebruikt om gelijkliggende deurtjes van een meubel vast te zetten
-
Maar regelmatig komen we ze ook tegen op zolders waar luiken voor knieschotten zijn gemaakt, op toiletdeuren of op voorraadkasten
-
Deze profielschuiven zijn verkrijgbaar in zeven verschillende maten en dankzij de vernikkelde finish passen ze goed binnen de hedendaagse industriële interieurs
-
Deze profielschuif is zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Het betreft hier een zogenaamd vlak model wat inhoudt dat deze gemaakt is voor gelijkliggende delen
-
Heb je te maken met een situatie waarbij het scharnierende deel verder naar achteren ligt?
-
Gebruik dan de profielschuif met bocht
-
Past een klassiek ogende profielschuif beter bij jouw interieur?
-
Dan is de messing gepolijste profielschuif een betere keuze
-
Soort schoot: vlak model
-
Materiaal: messing
-
Finish: vernikkeld
-
Dulimex DX PS 650B profielschuif vlak model 25x50 mm messing vernikkeld 0412.220.2550 kopen?
-
Dulimex DX Profielschuif vernikkeld en meer Schuiven en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0412.220.2550 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4122202550 |
| EAN artikel | 8714140023318 |
| EAN verpakking | 8714140023295 |
| EAN ompak | 8714140023301 |
| Intrastat CBS code | 83024200 |
| Artikel ID | N10033192 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Profielschuif vernikkeld |
| Productgroep | Profielschuiven messing vernikkeld |
| Productsoort | Profielschuif messing vernikkeld |
| Type | PS 650B |
| Alternatief type | PS650B |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Soort schoot | Vlak model |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Vernikkeld |
| A | 50 mm |
| B | 25 mm |
| C | 10 mm |
| D | 8 mm |
| E | 10 mm |
| F | 25 mm |