IBFM DVE 100 SE HO set bommer scharnieren enkelwerkend 30/100 mm voor deurdikte 25-30 mm set 1 normale bommer en 1 met vastzetfunctie 90 graden deuren tot 25 kg staal zilvergrijs gelakt 0535.100.0112
Artikelnummer: A30203678
- Bommer- en deurveerscharnier HO enkelwerkend
- IBFM
- Type DVE 100 SE HO
- 0535.100.0112
- 8714140189007
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bommer- en deurveerscharnier HO enkelwerkend
-
Merk IBFM
-
Type DVE 100 SE HO
-
0535.100.0112
-
8714140189007
-
Ben je op zoek naar een scharnier voor houten deuren met één draairichting die je op gewenste momenten vast kunt zetten?
-
Dan ben je op zoek naar deze set van enkelwerkende IBFM bommerscharnieren
-
De set bestaat uit twee bommerscharnieren, waarvan er één vast te zetten is op 90 graden zodat de klapdeur open blijft staan
-
Handig voor bijvoorbeeld bevoorrading of schoonmaakwerkzaamheden
-
Bommerscharnieren worden over het algemeen toegepast op plekken waar de doorstroom van mensen groot is en waarvan je niet wilt dat de deur open blijft staan
-
Denk hierbij bijvoorbeeld aan de klapdeur naar de toiletten in een restaurant of school
-
Deze set is zowel links als rechts te bevestigen en geschikt voor het afhangen van houten klapdeuren tot 25 kg
-
Voor de afwerking bestaat de keuze uit blank verzinkt of zilvergrijs
-
Wij adviseren om voor gebruik het veermechaniek in te spuiten met de IBFM spray voor een langdurige soepele werking
-
Uitvoering: enkelwerkend met vastzetfunctie op 90 graden
-
Materiaal: staal
-
schroefgaten: verzonken
-
toepassing: houten klapdeuren
-
Advies: voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel)
-
IBFM DVE 100 SE HO set bommer scharnieren enkelwerkend 30/100 mm voor deurdikte 25-30 mm set 1 normale bommer en 1 met vastzetfunctie 90 graden deuren tot 25 kg staal zilvergrijs gelakt 0535.100.0112 kopen?
-
IBFM Deurveerscharnier enkel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0535.100.0112 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5351000112 |
| EAN artikel | 8714140189007 |
| EAN verpakking | 8714140188987 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10820892 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier enkel werkend |
| Productgroep | Bommer- en deurveerscharnieren HO enkelwerkend |
| Productsoort | Bommer- en deurveerscharnier HO enkelwerkend |
| Type | DVE 100 SE HO |
| Alternatief type | DVE100SEHO |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Uitvoering | Enkelwerkend met vastzetfunctie op 90 graden |
| Materiaal | Staal |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Toepassing | Houten klapdeuren |
| A | 100 mm |
| B | 77 mm |
| C | 122 mm |
| D | 21 mm |
| H diameter | 5,5 mm |
| Deurbreedte | 700 mm |
| Deurdikte | 25-30 mm |
| Draagkracht per 2 | 25 kg |
| Finish | Zilvergrijs |
| Advies | Voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel) |