IBFM DVZ VZ12230BM deurvastzetter voetstift DX 30x122 mm schootuitslag 54 mm deur tot 60 kg zamac zwart 0533.122.3054
Artikelnummer: A30203677
- Deurvastzetter met voetstift zwaar
- IBFM
- Type DVZ VZ12230BM
- 0533.122.3054
- 8714140208685
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurvastzetter met voetstift zwaar
-
Merk IBFM
-
Type DVZ VZ12230BM
-
0533.122.3054
-
8714140208685
-
Een ruimte ventileren of de deur openzetten voor een vrije doorloop?
-
Zet deuren tot 60 kg in de utiliteits- of woningbouw eenvoudig open met deze zamac deurvastzetter met voetstift
-
Het grote voordeel van deze deurvastzetter met voetstift is de eenvoudige bediening en het feit dat de deur op elke gewenste stand eenvoudig vastgezet kan worden
-
De rubberen dop zorgt er zowel op gladde als stroeve ondergronden voor dat de deur open blijft staan en de voetstift is eenvoudig met de voet te bedienen
-
De deur sluiten?
-
Dat doe je tevens met je voet, waardoor je nooit hoeft te bukken
-
Deze deurvastzetter met een lengte van 122 mm is zeer eenvoudig aan de binnenkant van de deur te bevestigen en verkrijgbaar in het zilvergrijs, wit en zwart
-
Materiaal: zamac
-
Bediening: voetstift met rubberen dop
-
IBFM DVZ VZ12230BM deurvastzetter voetstift DX 30x122 mm schootuitslag 54 mm deur tot 60 kg zamac zwart 0533.122.3054 kopen?
-
IBFM Deurvastzetter zamac en meer Deurvastzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0533.122.3054 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5331223054 |
| EAN artikel | 8714140208685 |
| EAN verpakking | 8714140208661 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10820890 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurvastzetters - Deurvastzetter zamac |
| Productgroep | Deurvastzetters met voetstift zwaar |
| Productsoort | Deurvastzetter met voetstift zwaar |
| Type | DVZ VZ12230BM |
| Alternatief type | DVZVZ12230BM |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Lengte | 122 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Schootuitslag | 54 mm |
| Maximaal deurgewicht | 60 kg |
| Finish | Zwart |
| Materiaal | Zamac |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Bediening | Voetstift met rubberen dop |