IBFM DVD 200/42 SS Bommer deurveerscharnier dubbelwerkend 42/200 mm deurdikte 45-50 mm RVS 0535.200.0206
Artikelnummer: A30203676
- Bommer- en deurveerscharnier dubbelwerkend RVS
- IBFM
- Type DVD 200/42 SS
- 0535.200.0206
- 8714140208715
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Bommer- en deurveerscharnier dubbelwerkend RVS
-
Merk IBFM
-
Type DVD 200/42 SS
-
0535.200.0206
-
8714140208715
-
Voor het afhangen van een deur die naar twee kanten open moet kunnen en vanzelf weer moet sluiten gebruik je deze dubbelwerkende IBFM bommerscharnieren
-
Door het veermechaniek in de knoop van het scharnier worden (enkele of dubbele) doorslaande deur(en) automatisch weer in het midden gesloten
-
Deze dubbelwerkende bommerscharnieren worden toegepast op (dubbele) doorslaande deuren in bijvoorbeeld ziekenhuizen of horecagelegenheden
-
Doordat dit scharnier gemaakt is van roestvaststaal is het namelijk een gewilde oplossing voor plekken waar hygiëne van groot belang is, bijvoorbeeld de keuken
-
Dit scharnier is zowel links- als rechts toe te passen en leverbaar in verschillende maten en vijf stijlvolle finishes
-
Zo heb je voor donkere deuren een zwarte of juist vermessingde uitvoering
-
Maar heb je liever een zilvergrijze, vernikkelde of blank verzinkte afwerking?
-
Die mogelijkheid is er ook!
-
Voor nog meer vrijheid kun je de sluitsnelheid naar eigen wens instellen met de meegeleverde stelpen
-
Wij adviseren om voor gebruik het veermechaniek in te spuiten met de IBFM spray voor een langdurige soepele werking
-
Uitvoering: dubbelwerkend
-
Materiaal: RVS
-
schroefgaten: verzonken
-
toepassing: houten klapdeuren
-
Advies: voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel)
-
IBFM DVD 200/42 SS Bommer deurveerscharnier dubbelwerkend 42/200 mm deurdikte 45-50 mm RVS 0535.200.0206 kopen?
-
IBFM Deurveerscharnier dubbel werkend en meer Deurveerscharnieren en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0535.200.0206 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5352000206 |
| EAN artikel | 8714140208715 |
| EAN verpakking | 8714140208692 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10820893 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Deurveerscharnieren - Deurveerscharnier dubbel werkend |
| Productgroep | Bommer- en deurveerscharnieren dubbelwerkend RVS |
| Productsoort | Bommer- en deurveerscharnier dubbelwerkend RVS |
| Type | DVD 200/42 SS |
| Alternatief type | DVD20042SS |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Uitvoering | Dubbelwerkend |
| Materiaal | RVS |
| Finish | Gepolijst |
| Schroefgaten | Verzonken |
| Toepassing | Houten klapdeuren |
| I | 16 mm |
| Deurdikte | 45-50 mm |
| Draagkracht per 2 | 70 kg |
| B | 220 mm |
| C | 222 mm |
| A | 200 mm |
| D | 30 mm |
| H diameter | 7,0 mm |
| Deurbreedte | 1000 mm |
| Advies | Voor gebruik veermechaniek inspuiten met IBFM spray (zie gerelateerd artikel) |