IBFM HPL WK SS 150 aanlaspaumelle RVS pen en RVS kogellager ring platte kop 150x22 mm RVS AISI 304 6010.002.1512
Artikelnummer: A30203671
- Aanlaspaumelle met kogellagerring RVS standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL WK SS 150
- 6010.005.1512
- 8714140208593
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle met kogellagerring RVS standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL WK SS 150
-
6010.005.1512
-
8714140208593
-
Zware of gepantserde stalen deuren afhangen in een omgeving met hoge luchtvochtigheid, zoals de scheepsvaart of op een booreiland?
-
Deze AISI 304 roestvaststalen aanlaspaumelle met kogellagerring maakt het door zijn draaggewicht tot 100 kg per 2 paumelles mogelijk
-
De kogellagerring zorgt voor een langdurig soepele draaiwerking en een hoog draagvermogen, waardoor de aanlaspaumelle ook te gebruiken is op stalen deuren die intensief gebruikt worden
-
Het grote voordeel van een aanlaspaumelle is dat deur, raam of luik volledig 180 graden te openen is, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creeren
-
De RVS kwaliteit 304 heeft een betere lasbaarheid dan andere RVS soorten en de deur wordt eenvoudig bevestigd doordat het pendeel en gatdeel los van elkaar aangelast worden
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur in zijn geheel af te hangen
-
Op zoek naar aanlaspaumelles met een hoog draagvermogen, maar is corrosiewering geen vereiste?
-
Bekijk dan de uitvoering met messing pen en kogellagerring
-
Materiaal: RVS AISI 304
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
Materiaal pen: RVS AISI 304
-
Knoopuitvoering: met platte kop
-
Materiaal kogellagerring: RVS AISI 304
-
IBFM HPL WK SS 150 aanlaspaumelle RVS pen en RVS kogellager ring platte kop 150x22 mm RVS AISI 304 6010.002.1512 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.005.1512 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100051512 |
| EAN artikel | 8714140208593 |
| EAN verpakking | 8714140208579 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10801580 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles met kogellagerring RVS standaard kwaliteit |
| Productsoort | Aanlaspaumelle met kogellagerring RVS standaard kwaliteit |
| Type | HPL WK SS 150 |
| Alternatief type | HPLWKSS150 |
| Minimum besteleenheid | 2 stuks |
| Materiaal | RVS AISI 304 |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| B | 73 mm |
| Materiaal pen | RVS AISI 304 |
| C | 25 mm |
| L | 31 mm |
| Knoopuitvoering | Met platte kop |
| A | 150 mm |
| D | 22 mm |
| d | 14 mm |
| R | 6,5 mm |
| Materiaal kogellagerring | RVS AISI 304 |
| Draagkracht per 2 | 100 kg |