IBFM HPL WR 4 150 aanlaspaumelle messing pen en kogellager ring 150x20 mm platte kop blank staal 6010.004.1500
Artikelnummer: A30203670
- Aanlaspaumelle met kogellagerring messing pen standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL WR 4 150
- 6010.004.1500
- 8714140205448
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Aanlaspaumelle met kogellagerring messing pen standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL WR 4 150
-
6010.004.1500
-
8714140205448
-
Simpel, doeltreffend en geschikt voor deuren tot 100 kg die intensief gebruikt worden
-
Door de kogellagers en de pen van het zelfsmerende metaal messing voert een soepele draaiwerking de boventoon
-
Slijtage wordt hiermee gereduceerd, wat de duurzaamheid ten goede komt
-
De platte kop geeft deze laspaumelle een elegante, strakke uitstraling
-
Dit maakt deze laspaumelle een ideale oplossing voor veelgebruikte deuren, in bijvoorbeeld een bedrijfshal
-
Het grote voordeel van een aanlaspaumelle is dat deur, raam of luik volledig 180 gradente openen is, wat u de ruimte geeft een vrije doorgang te creëren
-
Handig voor rolstoelgebruikers of bij laden en lossen
-
U bevestigt een paumelle eenvoudig doordat het pendeel en gatdeel los van elkaar aangelast kunnen worden
-
Zo ervaart u meer werkgemak alvorens de deur, het raam of luik in zijn geheel af te hangen
-
Met deze paumelle geeft u uw project een strakke uitstraling voor lange tijd!
-
Op zoek naar een soortgelijke aanlaspaumelle voor gebruik in omgevingen met een hoge luchtvochtigheid?
-
Bekijk dan onze RVS uitvoering
-
Materiaal: blank staal
-
Toepassing: stalen deuren en kozijnen
-
Materiaal pen: messing
-
Knoopuitvoering: met platte kop
-
Materiaal kogelagerring: messing
-
IBFM HPL WR 4 150 aanlaspaumelle messing pen en kogellager ring 150x20 mm platte kop blank staal 6010.004.1500 kopen?
-
IBFM Aanlaspaumelle en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.004.1500 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100041500 |
| EAN artikel | 8714140205448 |
| EAN verpakking | 8714140205424 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10801582 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelle |
| Productgroep | Aanlaspaumelles met kogellagerring messing pen standaard kwaliteit |
| Productsoort | Aanlaspaumelle met kogellagerring messing pen standaard kwaliteit |
| Type | HPL WR 4 150 |
| Alternatief type | HPLWR4150 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Draagkracht per 2 | 100 kg |
| Materiaal | Blank staal |
| Toepassing | Stalen deuren en kozijnen |
| B | 71 mm |
| Materiaal pen | Messing |
| C | 25 mm |
| L | 29 mm |
| Knoopuitvoering | Met platte kop |
| A | 150 mm |
| D | 20 mm |
| d | 12 mm |
| R | 6,5 mm |
| Materiaal kogelagerring | Messing |