Dulimex DX HPL-SSR 11 RVS ring AISI 304 voor aanlaspaumelles 120 mm 6510.002.0011
Artikelnummer: A30203660
- RVS ring aanlaspaumelle hoogwaardige kwaliteit
- Dulimex DX
- Type HPL-SSR 11
- 6510.002.0011
- 8716336640835
Vanaf 12
€ 0,95 per stuk
0,20 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,21 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
RVS ring aanlaspaumelle hoogwaardige kwaliteit
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPL-SSR 11
-
6510.002.0011
-
8716336640835
-
Materiaal: RVS
-
Dikte: 2 mm
-
Dulimex DX HPL-SSR 11 RVS ring AISI 304 voor aanlaspaumelles 120 mm 6510.002.0011 kopen?
-
Dulimex DX Aanlaspaumelleonderdeel en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6510.002.0011 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 65100020011 |
| EAN artikel | 8716336640835 |
| EAN verpakking | 8716336640811 |
| EAN ompak | 8716336640828 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10820865 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelleonderdeel |
| Productgroep | Accessoires voor RVS aanlaspaumelles hoogwaardige kwaliteit |
| Productsoort | RVS ring aanlaspaumelle hoogwaardige kwaliteit |
| Type | HPL-SSR 11 |
| Alternatief type | HPLSSR11 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Geschikt voor | Aanlaspaumelle 120 |
| Dikte | 2 mm |
| Uitwendige diameter diameter | 16 mm |
| Inwendige breedte ring diameter | 11 mm |