Dulimex DX HPL-SSR 10 RVS ring AISI 304 voor aanlaspaumelles 100 mm 6510.002.0010
Artikelnummer: A30203659
- RVS ring aanlaspaumelle hoogwaardige kwaliteit
- Dulimex DX
- Type HPL-SSR 10
- 6510.002.0010
- 8716336640804
Vanaf 12
€ 0,95 per stuk
0,20 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 1,21 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
RVS ring aanlaspaumelle hoogwaardige kwaliteit
-
Merk Dulimex DX
-
Type HPL-SSR 10
-
6510.002.0010
-
8716336640804
-
Materiaal: RVS
-
Dikte: 2 mm
-
Dulimex DX HPL-SSR 10 RVS ring AISI 304 voor aanlaspaumelles 100 mm 6510.002.0010 kopen?
-
Dulimex DX Aanlaspaumelleonderdeel en meer Paumelles en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6510.002.0010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 65100020010 |
| EAN artikel | 8716336640804 |
| EAN verpakking | 8716336640781 |
| EAN ompak | 8716336640798 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10820864 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelleonderdeel |
| Productgroep | Accessoires voor RVS aanlaspaumelles hoogwaardige kwaliteit |
| Productsoort | RVS ring aanlaspaumelle hoogwaardige kwaliteit |
| Type | HPL-SSR 10 |
| Alternatief type | HPLSSR10 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Materiaal | RVS |
| Geschikt voor | Aanlaspaumelle 100 |
| Dikte | 2 mm |
| Uitwendige diameter diameter | 16 mm |
| Inwendige breedte ring diameter | 10 mm |