Deni DVZ VL060 AF deurvastzetter voetstift Luxe 32x207 mm schootuitslag 60 mm deur tot 80 kg stang staal verzinkt huis zamac F1 finish 0534.200.0062
Artikelnummer: A30203617
- Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe
- Deni
- Type DVZ VL060 AF
- 0534.200.0062
- 4016753081995
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe
-
Merk Deni
-
Type DVZ VL060 AF
-
0534.200.0062
-
4016753081995
-
Een deur vastzetten om de ruimte te ventileren of een vrije inloop te garanderen?
-
Dat kan met deze mooi vormgegeven deurvastzetter met voetstift van DENI
-
De deurvastzetter wordt aan de binnenkant van dedeur bevestigd en kan zowel in de woning- als utiliteitsbouw worden toegepast
-
Het grote voordeel daarbij is zijn stijlvolle uiterlijk, de eenvoudige bediening en het feit dat de deur op elke gewenste stand eenvoudig vastgezet kan worden
-
De rubberen dop zorgt er zowel op gladde als stroeve ondergronden voor dat de deur open blijft staan en de voetstift is eenvoudig met de voet te bedienen
-
De deur sluiten?
-
Dat doe je tevens met je voet, waardoor je nooit hoeft te bukken
-
Deze deurvastzetter is geschikt voor deuren tot 80 kg
-
Hij is gemaakt van ZAMAC, afgewerkt met een zilvergrijze of zwarte en verkrijgbaar in drie verschillende lengtes
-
De kleinste variant is tevens leverbaar met een F1 alu afwerking
-
Materiaal: zamac
-
Bediening: voetstift met rubberen dop
-
Deni DVZ VL060 AF deurvastzetter voetstift Luxe 32x207 mm schootuitslag 60 mm deur tot 80 kg stang staal verzinkt huis zamac F1 finish 0534.200.0062 kopen?
-
Deni Deurvastzetter zamac en meer Deurvastzetters en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Deni voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDEURBESLAG!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0534.200.0062 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5342000062 |
| EAN artikel | 4016753081995 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10791724 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Deni |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurvastzetters - Deurvastzetter zamac |
| Productgroep | Deurvastzetters met voetstift Heavy Duty Luxe |
| Productsoort | Deurvastzetter met voetstift Heavy Duty Luxe |
| Type | DVZ VL060 AF |
| Alternatief type | DVZVL060AF |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Zamac |
| A | 207 mm |
| B | 162 mm |
| C | 17 mm |
| D | nvt mm |
| Bediening | Voetstift met rubberen dop |
| Schootuitslag | 60 mm |
| Maximaal deurgewicht | 80 kg |
| Finish | F1 aluminium |